Руханка для вагітних у місті Івано-Франківськ

Руханка для вагітних - фото
Дата події: 17 липня 2019
Початок: 13:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Що ж там буде щоразу?
ВПРАВИ: адаптовані для вагітних з різних систем фізичного виховання. Фітболи, гантельки й музика нам в поміч ;)

ДИХАННЯ: освоюємо спеціальні дихальні вправи, якими ви скористаєтеся на пологах + здобудете навичку уникати затримок під час фізичного навантаження. Дізнаєтеся що таке "пологовий спів" і напрактикуєтеся звучанню, що дуууже ефективно допомагає справлятися з болем.Ніяких духовних практик та езотерики.

РЕЛАКСАЦІЯ: найважливіша й найприємніша частина Руханки для вагітних. Використовуючи різні види релаксації, ви навчитеся повністю розлабляти своє тіло, відпускати надокучливі думки й спрямовувати їх у вірне русло. Таким чином, ви на практиці освоюєте ще один з ефективних природних методів знеболення в пологах!

Ну і звичайно, тепле СПІЛКУВАННЯ: з любим малюком,що під серцем, між собою з жінками у яких схожі інтереси  та з нашою неповторною тренеркою Юлею. Вона є сертифікованим інструктором, під час всіх своїх вагітностей використовувала різні комплекси вправ, а також спеціальні дихальні техніки та звучання і точно знає який позитивний ефект вони мають в пологах. Юля недавно стала мамою вже втретє і з нетерпінням очікують повернення до улюбленої справи!

Приходьте подружитися зі своїм тілом та навчитися ще більше прислухатися до нього - це одне з важливих завдань під час вагітності. Адже таке вміння повернеться до вас сторицею під час пологів!
Чекаємо й з любов'ю  зустрінемо кожну з вас!
Для запису пишіть нам або телефонуйте

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук