А ти зі мною за доброчесність? у місті Івано-Франківськ

А ти зі мною за доброчесність? - фото
Дата події: 4 липня 2019
Організатор:
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
В рамках фестивалю запрошуємо до участі у форумі “А ти зі мною за доброчесність?” всіх, кому цікаво урізноманітнювати традиційну освіту цікавими інструментами та використовувати партисипативний підхід у формуванні цінностей серед молодих людей: представників державних та недержавних інституцій, експертів та практиків у сфері формальної та неформальної освіти, жителів міста, тощо.

Темп розвитку українського суспільства протягом останніх років постійно зростає, це стосується і освітньої сфери. Зміни відбуваються не “десь там”, а “тут і зараз” із залученням всіх акторів будь-якої громади, причиною тому є необхідність якісно підготувати молодь до викликів сучасності та допомогти їй визначити власну життєву позицію у контексті пошуку шляхів протидії корупції і як молодь може приймати участь у здійсненні цього.

Форум задуманий як простір для обміну думками, де ми разом - молодь, громадськість та освітяни - будемо обговорювати важливість етики і вільної від корупції поведінки у повсякденних ситуаціях та роздумувати над тим, як поєднати зусилля держави, громадських організацій та молоді для стимулювання позитивних змін у поведінці та соціумі.

Вхід: вільний
Перегляди 11

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук