Дослідницька майстерня культурного різноманіття: Кременчук у місті Івано-Франківськ

Дослідницька майстерня культурного різноманіття: Кременчук - фото
Дата події: 28 червня 2019
Де/Організатор:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Молодіжна організація СТАН \ STAN art group разом з Громадською організацією Культурний Діалог/Сultural dialogue та Громадською організацією АРКА − Агенція адвокації ромської культури запрошують активних мешканців та мешканок міста долучитись до культурного картування громади, навчитись досліджувати культурне різноманіття, дізнатися багато нового та цікавого про власне місто і головне - стати співавтор(к)ами першого в історії Кременчука – Інтеркультурного путівника!

Що ми пропонуємо:
• Дізнатися більше про поняття “культурне різноманіття”;
• Познайомитись з методикою культурного картування (створення образу громади, потенціалу, ресурсів);
• Здобути навички дослідження культурного різноманіття та стати співавтор(к)ами Інтеркультурного путівника;
• Поділитися своїм досвідом/історіями та познайомитися ближче з історіями мешканців міста;
• Створити разом мапу різноманіття Кременчука;
• І, звісно, незабутньо провести час разом!

Завдяки зібраним матеріалам під час картування культурного різноманіття громади, буде видано Інтеркультурний путівник, який підсилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість та стане інструментом представлення міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Також ці історії будуть розміщені на Всеукраїнському веб-порталі "Український Букет Народів", що буде включати добрі практики розвитку культурного розмаїття та збереження культурної спадщини з багатьох інших громад України.

Учасники(ці) Дослідницької майстерні отримають Сертифікати про здобуття навичок дослідження культурного різноманіття.

Якщо ви любите своє місто, хочете дізнатися багато нового та корисного і назавжди увійти в історію вплинувши на розвиток, імідж та привабливість вашої громади, а також бути першовідкривач(к)ами культурних інновацій - заповніть наступну форму до 24 червня 24:00 год.

Учасники та учасниці, що пройдуть відбір, отримають підтвердження про участь та місце на свої електронні скриньки до 26 червня 2019 року.

Дослідження культурного різноманіття громади через проведення картування допомагає визначити проблемні питання міжкультурної взаємодії в місті та зрозуміти культурний потенціал та переваги громади, спираючись на результати дослідження активісти можуть якісніше планувати діяльність проектів у місті, аргументувати актуальність пропонованих заходів перед спонсорами чи владою.

Проект сприяє розвитку міжкультурних контактів, що підсилює соціальний імунітет та єдність громади, створює нові можливості для розвитку підприємництва. Інтеркультурні міста можуть використовувати цю особливість як перевагу при створенні бренду міста, збільшувати туристичну привабливість та залучати нові інвестиції.
Перегляди 7

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук