House warming party у місті Івано-Франківськ

House warming party - фото
Дата події: 21 червня 2019
Місце проведення: вул. Січових Стрільців, 14
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Переїзд - звичайна справа для номадичної (кочівної) організації. І здавалось би, що тут святкувати, якщо незабаром буде наступний. Але ніт - саме коли зміни та переміщення відбуваються динамічно та регулярно, треба святкувати перехід від одного періоду до наступного.

Інша Освіта / Insha Osvita, агенція INSHI / ІНШІ та номадична галерея Асортиментна кімната знайшли собі нову домівку та запрошують на новосілля. В цій домівці наразі є лише стіни та дах, тому запрошуємо не стільки на оглядини, скільки на людей  та на самоіронічний розслаблений вечір. В програмі:

 19:00 - відкриваємо двері, запускаємо вініл, розливаємо холодні напої.

 19:30 - дивимось та обговорюємо “Now something is slowly changing” / “Тепер щось повільно змінюється”. Це документальний фільм, який іронічно та критично рефлексує про сучасну культуру тренінгів та навчальних пропозицій з саморозвитку.

 21:00 - продовжуємо з вінілом та розмовами.

Звичайно, протягом вечора будемо знайомити вас з нашими командами та розповідати про наші плани. Фінальний таймінг вечора запостимо в четвер, але лишаємо за собою - та за вами - простір для спонтанності та орієнтованості на процес.

Якщо ви випускник / випускниця будь-якої програми фонду Роберта Боша та живете в іншому місті, завдяки підтримці iac Berlin є можливість відшкодувати витрати на проїзд та проживання в Івано-Франківську.
Перегляди 22

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук