Метт Елліотт у місті Івано-Франківськ

Метт Елліотт - фото
Дата події: 5 грудня 2019
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вперше в Україні. Matt Elliott та його нуарний неофолк і слоукор.

Коли Метту було 16, він залишив формальну освіту, аби (перепрошуємо за штамп) присвятити себе музиці. Метт влаштувася на роботу в музичний магазин та працював діджеєм в різних брістольских клубах, в які його формально навіть не мали пускати через його вік. Те, що тоді починалось з захоплення драм-енд-бейсом, двадцять років по тому вилилося в розділене на дві частини життя. Розділене між британським Брістолем та французьким Нансі. Розділене між знаковим драм-енд-бейсовим проектом Matt Elliott/The Third Eye Foundation та темним неофолком, який Метт писав та виконував соло. Розділене між внутрішньою вразливістю та зовнішньою експресивністю. Метт проживає принаймні два життя одночасно, і його музика від цього виграє.

Як композитор та соло-музикант Метт створив 11 альбомів, кожен з яких ще тягучіший та густіший за звучанням, ніж попередній. Ми особливо любимо його останню десятирічку з альбомами “The Calm Before”, “The Broken Man” та “Only Myocardial Infarction Can Break Your Heart”, але вирішувати вам. А ще любимо лірику Метта, яка жалить, наче лінива бджола - повільно та лишаючи після себе тупий запізнілий біль.

Метт приїде в Україну з вибіркою старого якісного матеріалу, а також новими піснями з майбутнього альбому ‘Farewell To All We Know’ (реліз очікується в 2020 році). І це вперше, коли його європейський тур сягне так далеко на схід. В Україні Метт зіграє лише три концерти:

5 грудня в Івано-Франківську в Ляльковий Театр Імені Марійки Підгірянки
7 грудня в Одесі (локація узгоджується, подія Мэтт Эллиотт в Одессе)
 8 грудня в Києві в Будинок звукозапису Українського радіо (подія Метт Елліотт в Києві)

Весь український тур Метта на сапорті супроводжуватиме Ghost Cities - теж соло-проект, теж мультиінструментальний, теж темний та тягучий. Mykola Lebed імпровізуватиме з саксофоном та електронним звучанням а режимі реального часу, а також представить деякі готові композиції.

Квитки на франківський концерт вже в продажі за  лінком  а в усіх оффлайнових касах Concert.ua. Всі концерти свідомо заплановані в радше камерних локаціях - не прогав свій квиток.


Перегляди 26

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук