Літня школа "Перспективи біомедицини: імунотерапія раку" у місті Івано-Франківськ

Літня школа "Перспективи біомедицини: імунотерапія раку" - фото
Дата події: 30 червня 2019
Початок: 15:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
30 червня - 6 липня 2019 року у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника за підтримки Німецької Служби Академічних обмінів (DAAD) буде проводитись Літня школа “Перспективи в біомедицині з наголосом на імунотерапії раку” (“Perspectives in biomedicine with a focus on cancer immunotherapy”).

Урочисте відкриття Школи відбудеться о 15.30 год 30 червня у 25 ауд. (центральний корпус університету, вхід з вул. Шевченка)

Співорганізаторами Школи виступили: кафедра біохімії та біотехнології ПНУ ім. В. Стефаника (проф. Володимир Лущак та Уляна Джаман),
відділ гастроентерології, гепатології та ендокритології університету «Вища медична школа Ганноверу (Німеччина) (доктор Тетяна Євса),
відділ клінічного співробітництва дерматоонкології Німецького науково-дослідного центру з онкології (Гейдельберг) та університетський медичний центр Мангейм Гейдельберзького університету (Німеччина) (проф. Віктор Уманський),
кафедра мікробіології, вірусології та біотехнології Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова (проректор, проф. Володимир Іваниця та доктор Тетяна Іваниця).

Мета школи – поширення знань про сучасні досягненні у галузі імунотерапії захворювань людини, зокрема раку, та встановлення контактів між дослідниками Німеччини та України.

Нобелівська Премія 2018 року в галузі фізіології і медицини була присуджена саме за відкриття принципів імунотерапії, тому тема школи може бути цікавою для багатьох вчених, майбутніх медиків та досвідчених лікарів, які працюють у галузі лабораторної діагностики, імунології та онкології. Програмою конференції передбачені лекційний та практичний курс. Окрім науковців нашого університету, читати лекції приїдуть 12 дослідників з Німецьких університетів. Тематика лекцій дуже різнопланова, зокрема серед питань, які розглядатимуться лекторами: сучасні аспекти імунотерапії раку, розробка вакцин проти раку та імунотерапевтичних підходів для лікування раку печінки, клітинна імунна відповіді при туберкульозі, рак і харчування, роль нейтрофілів в імунній відповіді та раку, клітинна терапія раку, онколітичні віруси як інструмент у боротьбі з раком, нові підходи до лікування меланоми, імунологічні та метаболічні аспекти старіння мозку, імуносупресія та хронічне запалення як механізм прогресування раку, розробка імунопрепаратів проти раку, натуральні продукти як ліки проти раку, ефективна доставка ліків в організмі та наномедицина.
Практичний курс передбачає ознайомлення з сучасними імунологічними та біохімічними методами, які використовуються у фундаментальних дослідженнях раку, а також учасники отримають практичні поради щодо успішного планування кар’єри, пошуку грантів, написання та подавання заявок на отримання фінансування наукових проектів.
Детальніше з програмою школи можна ознайомитися на сайті кафедри біохімії та біотехнології.

Лекційний курс – вільний для всіх зацікавлених; практичний курс обмежений кількістю учасників, які пройшли конкурсний відбір, проте допускається участь всіх зацікавлених у практичних семінарах. Робоча мова школи – англійська.

Запрошуємо всіх зацікавлених до участі у Школі. Не проґавте чудову нагоду послухати БЕЗКОШТОВНО лекції провідних німецьких дослідників, які працюють у галузях онкології та імунології, а також отримати корисні рекомендації щодо успішного подання грантів!
За більш детальною інформацією можна звертатись: ouliana04@gmail.com (Уляна Джаман)
Перегляди 48

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук