Групи психологічної підтримки для мам з дітьми у місті Івано-Франківськ

Групи психологічної підтримки для мам з дітьми - фото
Дата події: 10 червня 2019
Дата події: 12 червня 2019
Місце проведення:
Початок: 17:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ми знаємо, що материнство, - це не завжди легко і просто.
Знаємо, як сильно втомлюється сучасна мама, як часто їй не вистачає співчуття, знань, досвіду і просто хорошого спілкування з тими, хто може підтримати.
І саме тому так важливо мати ПРОСТІР, де можна поповнити запаси натхнення, емоцій та сил, де можна відпочивати та навчатись, ділитись своїми проблемами та переживаннями.

Хочете побувати в такому ПРОСТОРІ?

Ми його для Вас створили :)

Запрошуємо до участі в групу психологічної підтримки для мам з дітьми.

Кожного тижня дві години часу ми, мами, будемо спілкуватися разом та з практикуючим психологом, професором кафедри загальної та клінічної психології Мирославою Гасюк, а діти в цей же час будуть зайняті творчістю разом з дитячим психологом Анною Биволькевич.

Тобто, доки мами в групі під керівництвом досвідченого психотерапевта будуть працювати над сімейними взаємостосунками, ділитись своїми переживаннями, дізнаватись нове про дитячу психологію,
їхні діти в сусідній ігровій кімнаті будуть ліпити, малювати, гратись, складати та розігрувати казки з дитячим психологом :)

Ціна участі - 500 грн. за маму та дитину, або 350 грн. за участь в групі тільки мами. Група розрахована на місяць часу, тобто всього будуть проведені чотири зустрічі.

Для мам з дітьми, віком від 1 до 3 років, зустрічі будуть відбуватись кожного понеділка з 17.00 до 19.00 (перша зустріч - 10 червня)

Для мам з дітьми, віком від 3 до 6 років, - кожної середи з 17.00 до 19.00 (перша зустріч - 12 червня)
Телефон: +38 (063) 349-79-40
Перегляди 13

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук