Професійний курс "Школа стилю Каті Жураківської" у місті Івано-Франківськ

Професійний курс "Школа стилю Каті Жураківської" - фото
Дата події: 30 вересня 2019
Місце проведення:
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Запрошую у свою Школу стилю на професійний практичний курс для стилістів-початківців, дизайнерів жіночого одягу, власників і керівників магазинів жіночого одягу, професійних продавців-консультантів. Навчання у Школі стилю почнеться з 30 вересня 2019 року. Курс складається з 8 уроків по дві години. У Школі стилю ви отримаєте професійні знання про стиль і практичні навички, які допоможуть вам у роботі.
Після цього курсу ви точно будете знати які речі кому пасують і розпізнавати що прикрашає ваших клієнтів. Ви зможете допомогти своїм клієнтам повність розкрити потенціал їх зовнішності, а вони будуть задоволені собою і усі разом трішки щасливішими. Отримані навички і знання ви одразу зможете використати на практиці, а ефект буде неймовірний!
Вартість курсу 8 000 грн. Для тих хто зареєструється до 15 липня 2019р. акційна ціна 6 000 грн, до 15 вересня 7 000 грн. Можна оплатити частинами. Також рекомендую преміальний пакет навчання у Школі стилю, який включає додатково запис усіх уроків, друковані матеріали і презентації та індивідуальну консультацію персонального стиліста Каті Жураківської. Вартість перміального пакету 10500 грн.
Школа стилю Каті Жураківської - це відмінна нагода зрозуміти принципи створення персонального стилю у гармонії внутрішнього світу з зовнішнім. Крім цього ви зможете поспілкуватись з іншими жінками-професіоналами, дізнатись про їх досвід, поділитись своїм у неформальній обстановці та отримати нові ідеї і позитивні емоції.
Маючи знання, яких ще немає у інших, ви гарантовано будете вирізнятись та отримаєте вигідні переваги вже зараз.
Перегляди 32

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук