Anonymous Agileholics: Game Theory у місті Івано-Франківськ

Anonymous Agileholics: Game Theory - фото
Дата події: 24 травня 2019
Місце проведення:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Франківськ у нас чудові новини!

Події в форматі Anonymous Agileholics тепер будуть і у вашому місті - уже наступного тижня плануємо поспілкуватися про Теорію Ігор.

Всі ми добре знаємо, що Agile - це готовність до змін, а будь-які зміни - це невизначеність. Теорія ігор - це теорія математичних моделей прийняття оптимальних рішень в умовах невизначеності. Цього разу ми на практиці дізнаємося, як працюють математичні теорії прийняття рішення.

Зіткнення протилежних інтересів призводить до виникнення неприємних, а часто і до конфліктних ситуацій. Необхідність аналізувати такі ситуації та випрацьовувати методи їх вирішення, якраз і стала головним поштовхом до виникнення теорії ігор. Завданням Теорії Ігор є продумування рекомендацій з раціонального способу дії для всіх учасників конфліктної ситуації.

Наприкінці події модератор, обов'язково поділиться «маленькими хитрощами», які допоможуть вам провести цю гру самостійно з користю для команд.

Ми запрошуємо вас долучитися до наших регулярних зустрічей Anonymous Agileholics, щоб не лише відкрити у собі нові таланти: ведення переговорів, доведення логічності власної думки опоненту, та прийняттю оптимальних рішень в умовах невизначеності, а ще гарно провести вечір у крутій компанії.

Перегляди 16

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук