Фотовиставка "Дністер - ріка життя і краси!" у місті Івано-Франківськ

Фотовиставка "Дністер - ріка життя і краси!" - фото
Дата початку: 16 травня 2019
Дата кінця: 30 травня 2019
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Щоб привернути увагу людей до збереження Дністра, його унікальної природи і пам’яток, Дністровське басейнове управління водних ресурсів провело Всеукраїнський конкурс фотографії і поезії «Дністер – ріка життя і краси».

Впродовж двох місяців мешканці з різних куточків України надсилали в Дністровське БУВР свої фото та поезію присвячені цій величній річці. За цей час надійшло понад дві сотні неймовірно красивих та оригінальних світлин. На них природа Дністра і його приток в різні пори року, пам’ятки архітектури, та щоденне життя людей біля цієї величної річки. Водночас у поезії милозвучно описана любов до Дністра, його історія і краса.

За результатами конкурсу, організатори визначили переможців, а найкращі роботи представлені на цій виставці.

Виставка картин художника-експресіоніста Данила Гулько
На виставці презентовані полотна юного художника-експресіоніста з Чернівців Данила Гулько. Хлопчик - переможець багатьох конкурсів живопису, автор власних виставок в Україні та Європі.

У віці чотирьох років хлопчику поставили діагнох аутизм. В 11 років Данилко знайомиться з акрилом та імпресіонізмом, сам починає писати картини і більше не залишає живопис. Переглядаючи картини імпресіоністів, якими хлопчик так захопився, вони з викладачкою вирішили творити у цьому напрямку. Небо, в якому немає ні початку, ні кінця, море в якому не віднайти дна, соковита трава, вітер, різний настрій, любов до кожного, безкінечна вдячність світу і безмежне Добро: все це в роботах юного художника. А також абстракція, яку можна розглядати годинами, вбачаючи щось своє.
Перегляди 33

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук