"Легенда про добре серце" Кишинівський театр ляльок «Лікурічі» у місті Івано-Франківськ

"Легенда про добре серце" Кишинівський театр ляльок «Лікурічі» - фото
Дата події: 2 травня 2019
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Це зворушлива історія про самопожертву, самотність та відданість. Дві самотні душі знаходять головний сенс життя в турботі один про одного. Це і допомагає їм подолати всі негаразди та небезпеки. "Легенда про добре серце" - лірична казка з філософським змістом, в якій простою мовою говорять про непрості речі. Про те, що життя буває різне: і жорстоке, і прекрасне...Вистава «Легенда про добре серце» за мотивами казки Ярослава Водражека.
Інсценізація та постановка Заслуженого діяча мистецтв - Светлани Раду, художник-постановщик - Заслужена Артистка Молдови Angela Josan.

....
Legend of good heart
This is a touching story of self-sacrifice, loneliness and devotion. Two lonely souls find the meaning of life in caring for each other, which helps them to overcome all adversities and dangers.“The Legend of the Good Heart” is a lyrical tale with a philosophical meaning, where simple language is used to talk about difficult things. The fact that life can be different: cruel and kind ... But there is always a place for true friendship.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук