Знайомство з ЄМУ у місті Івано-Франківськ

Знайомство з ЄМУ - фото
Дата події: 25 квітня 2019
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
«Європейська молодь України» тепер завітає й у Івано-Франківськ!

Ми - Всеукраїнська молодіжна ліберальна громадська організація, метою якої є забезпечення політичних, економічних, соціальних та творчих інтересів молоді, а також поширення загальноєвропейських ліберальних цінностей.

Ми глибоко переконані, що кожен громадянин безпосередньо або ж частково може долучитись до процесів державотворення. То ж в контексті нашої діяльності, ми працюємо в напрямі політичної освіти, яка передбачає ознайомчі візити до органів державної влади й проведення навчальних семінарів.
Наразі ми маємо чимало вдалих проектів, кооперацій та практично реалізованих європейських практик, про які ми Вам з радістю розповімо ;)

Якщо Ви охоче виявляєте інтерес до громадської діяльності, політичної освіти, державних процесів, верховенства права, або ж просто в пошуках сприятливого клімату для самореалізації – ми чекатимемо саме Вас!

Розширяйте горизонти, встановлюйте контакти із цікавою молоддю з усієї України, відкривайте нові можливості та просто проведіть затишно і з користю час під час зустрічі-знайомства в компанії з «Європейською молоддю України». У випадку запитань, звертайтеся до Yaroslav Vasylyuk.

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму - щоб нам орієнтуватися, скільки Вас буде! 
Телефон: +38 (067) 711-89-54 (Ярослав)

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук