Мені 29 - і я феміністка. Лекція-дискусія: що таке МІЙ Фемінізм у місті Івано-Франківськ

Мені 29 - і я феміністка. Лекція-дискусія: що таке МІЙ Фемінізм - фото
Дата події: 18 березня 2019
Місце проведення:
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
8 березня ще відгукується у стрічках фейсбук, а до мене підкрадається мій 29 день народження. У своєму житті я багато осмислюю себе і свої цінності, свої думки та прояви, те "а що ж саме робить мене мною", вони трансформуються, деякі переростають в щось більше, і стають місією, деякі розчиняються, і от в цей 29 день народження маю бажання поділитись однією з тем яку я осмислюю зараз для себе - "Я феміністка" - за останні 4 роки я провела понад 150 тренінгів і різних інших подій, від 4 годин до 9 днів кожний, і зустрічалась з величезною купою людей (і сама була учасницею ряду чудових програм, де теж спілкувалась з різними людьми), десь одна третя всіх цим подій була пов'язана з темою "гендерна рівність" я чула дуже багато думок на тему гендеру, фемінізму, рівності від того, що це "хвороба" до аналізу хвиль фемінізму та історико-соціальних передумов його виникнення, розбору феміністичних урядів країн.

Мені ж би хотілось поговорити з людьми, що теж цікавляться цією темою, чи хочуть для себе її розібрати, у тому, де фемінізм в нашому повсякденному житті. В тому, як ми прокидаємось зранку, і тому як застеляємо чи не застеляємо ліжко, в тому яку страву обираємо собі на вечерю в ресторані. Про що мріємо. Як віримо в себе. Подивитись з вами разом, що конкретне в повсякденному житті фемінізм означає для кожної/го з нас.

Запрошую вас на лекцію - ЩО ТАКЕ МІЙ Фемінізм! для участі прошу зареєструватись це допоможе зрозуміти запит і підготувати програму, а також забезпечити міри безпеки для учасників/ць події і її організаторок/рів.

Подія буде відбуватись в просторі Вдома  участь безкоштовна (привітання з днем народження вітаються)

Всіх хто вважає мене своєю подругою чи приємною знайомою і хоче привітати мене з 29 днем народження можете приєднатись до мене о 19:30 в тому ж просторі , чи лишитись після дискусії. (це вже не є частиною події, сюди вхід без реєстрації)
Запрошую на 1 бокал вина і розмову. Всім хто хоче щось більше, пропонуйте самоорганізацію, рада буду до вас приєднатись)

Шалено рада, що вирішила відсвяткувати день народження саме так, не очікуючи привітань, а осмислюючи разом важливі для мене питання.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук