Сходження на г. Сивуля. Похід Горганами

Сходження на г. Сивуля. Похід Горганами - фото
Дата події: 9 травня 2019
Початок: 09:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Похід на Сивулю. Горгани. 9-12 травня.
Цього разу ми пройдемо один з найцікавіших треків, долаючи найвищу вершину масиву Горгани - Велику Сивулю (1836 м.н.р.м). Весняна романтика в Карпатах - це крокуси, засніжені вершини, зелені долини та вечірні посиденьки біля ватри із запашним карпатським травяним чаєм.
Маршрут: м.Івано-Франківськ - с. Гута (Богородчанський р-н) - полонина Рущина – г. Велика Сивуля (1836 м) — г. Мала Сивуля (1818 м) - урочище Пекло - полонина Боярин — р. Салатручіль — р. Салатрук — село Бистриця (Надвірнянський р-н).

Вартість - 1500 UAH
Тривалість: 4 дні (3 ночі)
 
День 1
9 травня збір групи на залізничному вокзалі у місті Івано-Франківську до 10:00 та виїзд до с. Гута на старт маршруту. Селище Гута відоме розташованою тут президентською резиденцією, а також є улюбленим місцем літнього відпочинку для багатьох. Прозора, як сльоза, гірська річка, чисте повітря, незаймані ліси, багаті грибово-ягідними дарами - все це про масив Горгани. А ми йдемо на трек до найвищої вершини цього масиву - гори Сивуля. Лісовою дорогою підіймаємось до полонини Рущина, де ввечері неподалік від камяних руїн старого туристичного притулку розкладемо табір. (В залежності від погодніх умов перша ночівля може відбутись за 2-5 км до полоними Рущина).

День 2
Після сніданку робимо радіальне сходження без рюкзаків на вершину г. Мала Сивуля а за нею г. Велика Сивуля (1836 м.н.р.м). З хребта нам відкриються чудові краєвиди на весь горганський масив, а за хорошої погоди можна буде побачити і двотисячники Чорногірського хребта. Після сходження спускаємось до табору, зробимо прогулянку до урочища Пекло, нап'ємось води із джерела, з якого бере свій початок одна із найчистіших карпатських річок - Бистриця Солотвинська. Ночівля на полонині Рущина.

День 3
Сьогодні ми пройдемо цікавий та різноманітний трек з полонини Рущина до полонини Боярин, а звідти спустимось вниз до водоспаду Салатручіль. Тут, на поляні, неподалік гірської річки Салатрук зупиняємось на ночівлю.

День 4
Прощаємось із заповідними пралісами горганського масиву. Вранці долаючи 7 км виходимо до с. Бистриця, звідки орієнтовно в 12:00 виїжджаємо до Івано-Франківська.

Важливо:
Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.
Передоплата: 400 грн. В разі вашої відмови від мандрівки, дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.
У вартість включено:
- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.);
- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту;
- оренда казанків, газовий пальник, кухонне спорядження;
- групова аптечка.
У вартість не включено:
- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 200-300 грн, в залежності від кількості людей в групі. Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту.
- особисті витрати (сувеніри і т.п.)
Спорядження:
Обов'язкове особисте спорядження:
- Туристичний рюкзак (об’єм 50-80 літрів)
- Намет
- Спальний мішок
- Каремат
- Налобний ліхтарик
- Кружка, миска, ніж, ложка
- Дощовик
При відсутності рюкзака, спальника чи каремату, є можливість взяти ці речі на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.
Якщо Вам з будь-яких причин не вдалось подати заявку, зв'яжіться з нами за телефонами
Телефон: +38 (096) 733-27-70 (Андрій) +38 (050) 885-60-03 (Павло)

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук