Презентація автобіографії Соми Морґенштерна у місті Івано-Франківськ

Презентація автобіографії Соми Морґенштерна - фото
Дата події: 15 березня 2019
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
15 березня у Підземному Переході Ваґабундо (вул. Пилипа Орлика, 7) презентують українське видання книжки письменника, журналіста і музичного критика Соми Морґенштерна (1890–1976) «В інші часи. Юні літа у Східній Галичині» (переклад Галини Петросаняк). Про книжку та особистість Соми Морґенштерна спілкуватимуться Halyna Petrosanyak та Юрій Андрухович. Початок о 18:00.

«В інші часи. Юні літа у Східній Галичині» – це автобіографія Соми Морґенштерна, що охоплює його дитячі та юнацькі роки (приблизно кінець ХІХ століття – 1914 рік). Тлом цієї книжки є сільське середовище Поділля в кінці ХIX – на початку ХХ століть, а також життя Тернополя поч. ХХ століття. Це сповнені любові, мудрості й гумору історії, головними героями яких є родичі й односельчани автора: українці, євреї, поляки. Це розповіді про великі й дрібні події того часу, які будуть цікавими не лише історикам, краєзнавцям, а й широкому колу читачів. І, звісно, книга Соми Морґенштерна не залишить байдужими шанувальників творчості Мартіна Поллака, адже стане своєрідним і дуже органічним доповненням до книжок австрійського автора «Цісар Америки» та «До Галичини». А поряд з «Катериною» Агарона Аппельфельда книжка Соми Морґенштерна представить ще один єврейський кут зору на Україну, українців, українську культуру та євреїв в Україні.

Видання здійснено за підтримки Державної канцелярії Австрійської Республіки, Фонду майбутнього Австрійської Республіки, Представництва Австрійської служби академічного обміну (м. Львів). 11, 12, 15 березня в Чернівцях, Тернополі та Івано-Франківську заплановано кілька заходів, присвячених Сомі Морґенштерну та українському виданню його автобіографії, що відбудуться за підтримки Австрійського культурного форуму.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук