Презентація нової книжки серії «Коти-вояки» у місті Івано-Франківськ

Презентація нової книжки серії «Коти-вояки» - фото
Дата події: 7 березня 2019
Початок: 18:00 год.
Книгарня "Є". Івано-Франківськ та Видавництво АССА запрошують на презентацію нової книжки серії «Коти-вояки» та зустріч із перекладачами Остапом Українцем/Остап Українець та Катериною Дудкою/Katia Dudka . 

Третя книга другого циклу «Нове пророцтво» серії світового бестселера «Коти-вояки» - "Світанок".
Лісові Клани котів опиняються під загрозою винищення. Щоб вижити, вони мусять об’єднатись і вирушити на пошуки нової домівки. Але як це зробити, якщо ніхто не знає, куди саме треба йти і що чекає попереду? Хіба повірять досвідчені провідники словам юних котів? Небезпека вже зовсім поруч, і у знесилених, голодних Кланів обмаль часу.

«Коти-вояки» (англ. Warriors) – серія пригодницьких романів-фентезі для дітей та підлітків. Створена в 2001 р. британськими письменницями під загальним псевдонімом Ерін Гантер.
Оригінальна серія складається з майже 40 книг. Серія розділена на п’ять циклів, в кожному з яких по шість книг, плюс окремі книги-путівники та комікси в стилі «манга». Книжки серії видаються в Англії, США, Німеччині, Франції, Іспанії, Італії, Польщі, Чехії, Росії, Японії, Китаї… – понад 30 000 000 читачів й фанів у всьому світі!

Вхід вільний.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук