Ефективна команда - техніки ефективної взаємодії у місті Івано-Франківськ

Ефективна команда - техніки ефективної взаємодії - фото
Дата події: 9 березня 2019
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ви управляєте малою чи великою командою? Разом під Вашим керівництвом йдете до спільної мети, але на цьому шляху багато перешкод? Ви всі різні, і Ви, як управляючий, хотіли б, щоб вся команда працювала, як швейцарський годинник? Думаєте- це нереально???

А от і ні - цілком реально.... просто треба знати певні нюанси та взаємозв'язки. Адже команда - це живий організм! І якщо Ви впливаєте на один її елемент - то змінюється діяльність всього організму.

Отож, кщоу Вас є бажання дізнатися більше про команду та як вона функціонує, а також основні техніки ефективної взаємодії в команді - тодізапрошуємо Вас на семінар, який проведе для Вас досвідчений тренер- фахівець з Тімбілдінгу Євгеній Фєдєчкін
На семінарі Ви пізнаєте:
1. Що таке команда та її ознаки. Які об’єднання людей існують та чим вони відрізняються. Вади та чесноти команд
2. Складові командного підходу (Teambuilding, Teamspirit,Teamskills), їх завдання та інструменти:
a. Teambuilding (командо творення) - дії направленні по пошук персоналу. Функціонально-рольовий розподіл між учасниками та оптимізація структури групи.
b. Teamspirit (Командний дух) – готовність до співпраці в межах команди, відчуття єдності та підтримки, взаємодовіра та взаємоповага. Ставлення учасників один до одного та до інших учасників, команд та компаній.
c. Тeamskills — формування та розвиток новичок командної роботи, які підвищують ефективність та результативність.
3. Стадії формування команди, розвиток її ефективністі та дії керівника на кожній з цих стадій за Такманом (Стадії формування команди або групова динаміка – це зміна ставлення членів команди один до одного з часом):

Результати:
Учасники ознайомляться з поняттями:
1. Що таке команда, ознаки команди, їх діагностика.
2. Для чого кожна складова при розбудові команди, які задачі вона вирішує і використання яких інструментів доцільно до кожної складової.
3. Етапи формування команди, процесами які відбуваються на кожному з них та які дії доцільно застосовувати на кожному з етапів тазможуть вже відразу по закінченню семінару застосовувати отримані знання в своїх командах і отримувати нові результати та ще й із більшим задоволенням заміст стресу! Приходьте! - буде цікаво і ресурсно.

Формат роботи – групові дискусії, практичні завдання.

Вартість участі - 250 грн.
Ціна за двох - 400 грн.
Обов'язкова попередня реєстрація.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук