Бюджетний тревел із середини: історії та поради у місті Івано-Франківськ

Бюджетний тревел із середини: історії та поради - фото
Дата події: 12 лютого 2019
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Книгарня «Є» запрошує на розповідь-інтерактив «Бюджетні та екстрім-подорожі з середини: історії та поради» в рамках мережевого проекту «Мандри». Захід відбудеться 12 лютого. Початок – о 18.00.

Мрієш відвідати нові країни, але думаєш, що це занадто дороге задоволення? Чув про такі поняття як автостоп та каучсерфінг, але не знаєш, як це працює на практиці? Хочеш почути хардкорні історії? Тоді ця зустріч саме для тебе!

Захід відбуватиметься у форматі розповіді-інтерактиву. Ти почуєш чимало неймовірних історій, здобутків та факапів. Дізнаєшся як це – цілковито зануритись у світ істинних подорожей, коли дорога як шлях до себе справжнього, а нові країни як можливість позбавитись власних кордонів, і кожен день як щастя просто жити. І куди ж без порад? Тут ти зможеш спитати, як планувати свою мандрівку, що для цього необхідно та навіть потренуватись у пакуванні рюкзака.

Спікером виступить Alena Omelchenko – мандрівниця, перекладач та фотограф-аматор, яка за допомогою бюджетних мандрівок відвідала понад 15 країн.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук