Маланка-фест на Буковині

Маланка-фест на Буковині - фото
Дата події: 14 cічня 2019
Початок: 08:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Щоб побувати на карнавалі не обов'язково їхати у Ріо-де-Жанейро. Туроператор “Авен-Тур” запрошує всіх бажаючих на грандіозне видовище – Маланка-фест та буковинську Переберію!
Неймовірне різнобарвне автентичне та колоритне свято-Маланка-фест . Кожного року фестиваль збирається величезна кількість маланкарів зі всієї Буковини. Ви побачите українські, бесарабські, румунські, молдавські маланки віком більше 100 років.

На Вас Чекають:
Різнобарвне автентичне та колоритне свято-Маланка-фест .
Святкові вистави.
Фотосесія з Маланками
Лебедине озеро
Садиба-музей відомого актора Івано-Миколайчука

Програма туру:
08:40 Виїзд офіс “Авен-Тур”
10:40- Чортория. Екскурсія в музей І. Миколайчука. Огляд озера з лебедями.
13:00 Обід.
14:00 Вашківці. карнавал-переберія.
20:00 Виїзд до м. Івано-Франківськ
 
Запис на тур за нижчевказаним телефоном. 
 
Опис ключових об’єктів:

Чортория. Тут на березі Черемошу народився видатний український актор, сценарист, композитор, режисер Іван Миколайчук, який знявся в 30 фільмах, найвідоміші з яких: “Сон”, “Тіні забутих предків”, “Білий птах з чорною ознакою”, “Вавилон ХХ”. Тут на Вас чекають меморіальний музей-садиба Івана Миколайчука та “Лебедине озеро” – незамерзаюче озеро з теплими підводними джерелами, на яке після смерті визначного актора прилетіли лебеді і зимують тут кожного року. За місцевими повір’ями, це повернулася додому душа Івана.

Вашківці - містечко над річкою Черемош, розташоване у Вижницькому районі, Чернівецької області. Вперше згадуються у 30-х роках XV століття під назвою Васківці. Вашківці - це найвідоміший куточок передгір'я Карпат, відоме гучним святкуванням Маланки.
Маланка - щорічне традиційне святково-театралізоване дійство, що проходить на Буковині в місті Вашківці 13-14 січня на старий Новий рік. Оригінальна назва "Переберія" - що означає перевдягання. Головні учасники дійства - Маланка, Козак, Бук Шандр, Українка, ведмеді, цигани, дід та баба - перевдягнені чоловіки та хлопці. Також кожного року з'являються нові персонажі, Маланка останніми роками часто відображає найгучніші події минулого року і показує їх у своєму баченні. Святкування у такому форматі відбувається вже понад 100 років. Дійство відкриває карнавальна хода вулицями містечка, потім відбувається святкова Маланкова вистава. Переберія назавжди запам’ятається Вам своєю яскравістю, гармидером, експресивністю!

У вартість включено:
проїзд комфортабельним автобусом;
організаційний супровід до, під час, та після подорожі;
страхування.
Телефон: +38 (099) 745-37-17

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук