Персональна виставка Галини Федоряк "Передчуття свята" у місті Івано-Франківськ

Персональна виставка Галини Федоряк "Передчуття свята" - фото
Дата події: 11 грудня 2018
Початок: 16:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Аксіома творчого пошуку Галини Федоряк на цій персональній виставці полягає у збереженні напрацьованих століттями народних традицій та вірувань з одного боку й прочитанні цього контексту під новим кутом зору з іншого боку. Поєднання фарби та скла на дереві дає новий подих у сформованій світоглядній парадигмі образовираження цієї тематики.
Мистецький прийом, який застосовує художниця, як місток між минулим та майбутнім цікаво сприймається у контексті творчого пошук. І це передчуття передається глядачеві в кожній роботі Галини Федоряк. Передчуття свіжого, теплого, вічного, доброго, незбагненого.
Воно ось-ось визерне із-за обрію. І ми стоїмо на порозі цього незбагненого дійства знову і знову кожного року.На порозі святкового циклу містерії Божого благословення...

Галина Федоряк народилася 11липня 1971р. в місті Львові. Творчий світогляд формувався на безкрайніх просторах Хмельниччини в місті Старокостянтинів у затишку та зелені бабусиної садиби.
Після закінчення художньо-графічного факультету Прикарпатського університету 1995 року залишилась жити та працювати в Івано-Франківську. Пробуючи себе в різноманітних техніках та жанрах, у творчому доробку художниці є виставки як персональні, так і збірні, виставки в Україні та закордоном.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук