Зимове сходження на Піп Іван Чорногірський

Зимове сходження на Піп Іван Чорногірський - фото
Дата події: 8 лютого 2019
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Зимові Карпати кличуть нас знову на найвищі вершини! Традиційно робимо сходження на вершину гори Піп Іван Чорногірський, висотою 2028 м н.р.м., до колишньої обсерваторії, що в народі дістала назву "Білий Слон". Велична кам'яна споруда взимку набуває надзвичайно химерних форм зумовлених намерзанням снігу що милує око і захоплює своєю красою.

Вартість: 1650 UAH
Тривалість: 3 дні
Група: 8 чоловік

День 1. Збір групи о 10:00 у місті Івано-Франківську та виїзд до с. Дземброня Верховинського району. Поселення в кемп "Білий Слон", адаптація до карпатської зими. Мальовничі пейзажі високогірного села наповнять вас енегргією та позитивним настроєм. Прогуляємось вздовж гірської річки Чорний Черемош. Відпочиваємо та готуємось до сходження.

День 2. Ранній сніданок та вихід на маршрут до найвисокогірнішої споруди України. Трек почнеться з прогулянки селом; піднявшись трохи вище ми побачимо велику гуцульську колибу, що на полонині Смортич, де літом гуцули варять карпатські сири. Долаючи трек ми також підкоримо г. Вухатий Камінь висотою 1864 м н.р.м., після підйому на вершину нам відкриються неймовірні краєвиди Чорногірського хребта, і вже здалеку вперше побачимо нашу головну ціль - обмерзлі стіни обсерваторії. Продовжуючи шлях засніженими схилами рухаємось до вершини, де нас чекає ця неповторна споруда. Після сходження - зворотній шлях до кемпу, гарячий чай та смачна вечеря.

День 3. Відновлення сил, фотосесія, прощання з білосніжними Карпатами. Завершення походу та повернення до Івано-Франківська (орієнтовно до 15:00).

У вартість включено:
- триразове харчування (сніданок та вечерю готуємо на кухні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.);
- проживання в кемпінгу (хостелі)
- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту;
- пальник, газові балони;
- групова аптечка.
У вартість не включено:
- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 300-400 грн. в обидві сторони, сума може змінюватись в залежності від кількості людей в групі. Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту. Є варіанти добирання рейсовими автобусами.).

Не зволікайте з реєстрацією, кількість місць в групі обмежена.

Перегляди 39

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук