Фріланс для початківців у місті Івано-Франківськ

Фріланс для початківців - фото
Дата події: 20 серпня 2018
Місце проведення:
Початок: 10:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Дитина хоче сама заробляти собі на дрібні витрати? Хочете пасивний заробіток, що не конфліктує з роботою\навчанням? Практикуючі досвічені фрілансери та бізнесмени привідкриють для всіх бажаючих (14 років і старше) світ заробітку, який, за бажанням, може дати додатковий пасивний прибуток або приносити основний дохід, часто - в міцній валюті. Фріланс ідеально підходить для підлітків як часткова зайнятість після школи, для студентів та жінок в декретній відпустці, для всіх як шлях до незалежного заробітку і гнучкого графіку.

Кожен з 4 днів курсу містить в собі по 4 години тренінгу (з перервою на кава-паузу) та практичне завдання, яке викладач оцінить та надасть зворотній зв'язок. Таким чином, ми дамо можливість нашім учням:
  • здобути базові знання за кожним напрямком;
  • зорієнтуватися, чи цікаво їм продавати фото на стоках, малювати та продавати ілюстрації, писати тексти на продаж чи створювати прості сайти;
  • отримати відгук про свою першу роботу на замовлення;
  • дізнатися, як швидко та який дохід може приносити певний тип робіт.
А ще їм розкажуть, де шукати замовлення, дадуть цінні практичні поради, підкажуть, як далі розвиватися в обраному напрямку. Вартість: 2000 грн. (обов'язкова реєстрація та передплата).
Телефон: +38 (050) 728-71-14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук