Школа цукрового діабету у місті Івано-Франківськ

Школа цукрового діабету - фото
Дата події: 16 серпня 2018
Початок: 13:00 год.
Сьогодні діАбет вже не є суто медичною проблемою - це соціальна, економічна, нарешті, політична проблемА. Але вирішувати її доведеться саме Вам, тому що це Ваше життя і саме від Вас залежить його якість.

Ми допоможемо Вам розібратися у всіх тонкощах життя з діАбетом, навчимо Вас основним правилам Ресурсної Медицини, дотримуючись яких Ви зможете почувати себе здоровими, та отримати гарантоване покращення.

Отже, якщо діагноз цукровий діАбет встановлений, необхідно відразу приступати до запуску Ресурсів нашого організму. Якщо людина справді хоче, отримати покращення на діАбет, добре себе почувати, вести максимально повноцінний спосіб життЯ, зберігати працездатність і запобігти розвитку ускладнень, пов'язаних з діАбетом, йому необхідно постійно підтримувати ресурси організму, які були закладені щЕ з дитинства мАтінкою природою.

Навчання у школах здоров’я 100+МедікАл дозволяє подовжити життя, зберегти працездатність, і не тільки скоротити витрати на лікування хворого цукровим діабетом, але й позбутися діабету! Саме у нас, ви отримаєте знання про сучасні можливості РЕСУРСНОЇ Медицини в боротьбі з діабетом.

Відразу ж у лекційному залі можна буде безкоштовно отримати консультації експертів по Ресурсній медицині, та ознайомитися із сучасним обладнанням східно-корейських практик. Крім того, буде проводитись розіграш на безкоштовну Біорезонансну діагностику, яка показує більше трохсот параметрів вашого тіла на клітинному рівні... і навіть скажемо більше! Перших 40 активних, згідно розіграшу зможуть записатись, в порядку живої черги абсолютно Безкоштовно!

Проведення Школи цукрового діабету вже стало доброю традицією в нашому центрі здоров’я "100+ Медікал" і всі бажаючі, із радістю відвідують її, так як можуть отримати відповіді на різні запитання і дізнатися все, що необхідно знати хворим на цукровий діабет і як його позбутися!

Цукровий діабет – це не хвороба, як кажуть американці, а спосіб життя. А наші експерти, які знають і розуміють суть захворювання та методи боротьби із ними, зможуть допомогти і навчити вас, як жити довго і щасливо більше 100 років! Тому Діабету це нЕ вирок, а як сказав Юлій Цезар - "Прийшов, Побачив - переміг!"

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук