Навчання бухгалтерській справі у місті Івано-Франківськ

Навчання бухгалтерській справі - фото
Дата події: 11 жовтня 2018
11 жовтня 2018 року вже вчетверте ми відчиняємо двері нашої школи для нових студентів, які хочуть пов'язати своє життя із бухгалтерською справою! Вже вкотре ми набираємо невелику групу для того, що б зробити із майбутніх слухачів кваліфікованих бухгалтерів! Гарантією якості навчання є те, що наших випускників запрошують на роботу найкращі компанії міста! Так! Ми сприяємо в працевлаштуванні! Ну а тепер повідомляємо графік і вартість навчання! Чи нагадуємо! Адже є Друзі, які за нами слідкують і думають доєднатися до групи!

Отже вчимося 2 місяці, 3 рази на тиждень за наступним графіком:
  • вівторок 18.15-20.30
  • четвер 18.15-20.30
  • субота 11.00-13.15
Вартість навчання: поки 7000 грн.
Чому поки? Бо може змінитися вартість 1С та використання серверу. Проте, тим хто оплатить 7000 грн. ми змінювати вартість не будемо!

Що необхідно для навчання:
  • Бажання отримати професію бухгалтера (базова освіта не має значення).
  • Власний ноутбук на який ми завантажуємо 1С та програму для подачі звіту. Студент має доступ до програми і своє виділене робоче місце на весь час навчання. Тобто може виконувати домашні завдання.
  • Гарний настрій!
Ну і вишенькана торті! Чи ні?)
По закінченні навчання студенти готуються і складають іспит, який складається із теоретичної частини та практичної. За ітогами іспиту ми видаємо Свідоцтво про проходження курсу та складення іспиту та рекомендації для майбутніх роботодавців або Сертифікат про прослухання курсу.  Отже все справедливо та відповідально!

Як зареєструватися?
Можете зателефонувати за нижчевказаним номером. Реєстрація є завершеною у випадку 100% оплати за курс!

До зустрічі, наші любі майбутні бухгалтери!
Телефон: +38 (067) 375-14-29

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук