Похід по Румунії "Гірський масив Родна"

Похід по Румунії "Гірський масив Родна" - фото
Дата події: 1 вересня 2018
Дата події: 15 вересня 2018
Дата події: 29 вересня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Родна - великий гірський масив в Карпатах, який пролягає на довжину 60 км поблизу з кордоном Румунії. Це по-справжньому унікальне місце, подібне якому неможливо зустріти ніде більше в Карпатах. Масив увібрав в себе всі найяскравіші, вражаючі та цікаві природні цінності: густі поля і дрімучі ліси, 36 льодовикових озер з глибиною від 1,5 до 20 метрів і кілька водоспадів висотою від 20 до 80 метрів.
Кожен кілометр дороги по масиву обіцяє нову захоплюючу історію. У лісах живуть дикі тварини. Здається, ось-ось на стежку вибіжить рись або бурий ведмідь. На полях пасуться корови і кози, а на горизонті видніються гострі піки старих дерев'яних церков і храмів. Тут повітря просочене запахом гірських квітів і парного молока. Кожен бажаючий зможе познайомитися з місцевими жителями і покуштувати свіжу бринзу, ніжний сир і смачні вершки.

Але "перлиною" Роднянського масиву стали його печери. Їх велич і сила перехоплюють подих. Деякі печери своїми розмірами просто вражають. Глибина найбільшою печери Тауселорол досягає 461 метр, а довжина перевищує 16 кілометрів. Тут піші туристи зможуть полоскотати свої нерви, спускаючись в печеру за допомогою спеціального спорядження, побачити скелясті візерунки на стінах, які малювала сама мати-природа століттями і відчути на собі надзвичайну атмосферу, яка викликає сильний сплеск адреналіну.
Любителі активного відпочинку, шанувальники Карпат зобов'язані хоча б раз у житті побувати на Родні. Як мінімум, через те, що ці місцевості не схожі на інші. Їх краса розбурхує свідомість, найчистіше повітря огортає легені, а загальна атмосфера переносить в казковий світ, про який ми раніше і не чули.

Нитка маршруту: Туркомплекс Борша – вдсп Кайлор – оз. Лакул – г. Галатулуй – притулок Ла Карті – г. Бугаєску Мік – г. П'єтросул – оз. Єзер – м. Борша.

Вартість: 70 €
Телефон: +38 (099) 238-25-50

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук