Курс "Колорист 24 години" у місті Івано-Франківськ

Курс "Колорист 24 години" - фото
Дата події: 14 вересня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Колорист за 24 години
Не пропустіть можливість навчання в нашій студії краси і займатися перукарським мистецтвом

НАБІР ВІДКРИТИЙ НА 14 СЕРПНЯ 2018
1 День: "Фундамент. Все про колористику" 
2 День: "Ідеальний блонд. Сивина" з відпрацюванням.
3 День: "Розтяжка кольору і сучасні техніки фарбування" з відпрацюванням.

Найдорожчі перукарі в світі — це колористи! Це художники, які здатні підкреслити неповторність кожної жінки, створивши на волоссі неповторний колір. Але хороший колорист — це не тільки той, хто вміє працювати з професійними фарбами і володіє технікою нанесення фарби на волосся, але і той, який здатний створити той колір, який потрібний саме вам, який знає як задовільнити потреби клієнта і зберегти якість і здоров’я волосся. На курсі «Колорист за 24 години» ми вивчаємо всі закони колористики, будови волосся, особливості фарбування тон в тон, фарбування сивини, зміна кольору. Особлива увага приділяється складному фарбуванню та блонду. Пройшовши цей курс, ви точно будете знати, як отримати бажаний клієнтом колір і будете впевнені в результаті своєї роботи на 100%.

Фарбування волосся — найбільш потребована і дорога салонна процедура. На жаль, далеко не всі майстри володіють мистецтвом фарбування волосся так, щоб це коштувало дорого! Пройшовши цей курс ви знайдете в собі впевненість в роботі та навчитесь обходити небажані наслідки.

Мій багаторічний досвід в перукарському мистецтві дозволить вам ефективно добитися чудового результату в найкоротші терміни.

Запрошуємо на курси колористів в студії краси «Ірини Рязанової» в Івано-Франківську всіх, хто хоче навчитися найцікавішого напрямку в перукарському мистецтві, хто бажає бути в курсі всіх трендів і тенденцій, мати репутацію кваліфікованого та надійного майстра!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук