Hand-Made табір у місті Івано-Франківськ

Hand-Made табір - фото
Дата події: 13 серпня 2018
Початок: 09:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Агов, мамусі і татусі! Ми знову запрошуємо дітей хендмейдити, а батьків видихнути з полегшенням.

Бо, якщо ваші діти не хотять сидіти без діла, весь час щось вигадують і витворяють, вирізають квіточки на фіранках або роблять павутину клейовим пістолетом, приміряють ваші речі і кривляються перед дзеркалом, не дають спокою постійними запитаннями і проханням посидіти поруч щоб поробити щось разом, то на ваше та ваших дітей прохання ми продовжуємо Hаnd-Made табір!

Спеціально для вас, та всіх-всіх хто вперше про нас чує - сюрприз-порятунок Третя зміна. Отож, забираємо дітей на тиждень до себе у нашу творчу майстерню, щоб відірвались тут наповну :) Що будемо робити? А що захочемо те й будемо робити.

Будемо точно:
  • щось вигадувати та створювати;
  • трошки готуватись до нового навчального року і самі пошиємо гаманець, пенал, моднячу закладку, смішний брелок і ще щось придумаємо;
  • понавигадуємо різних історій і чемно (або не дуже чемно) в них бавитись;
  • дуріти та грати настільні ігри;
  • ну і накінець покажемо вам все, що за тиждень понавигадували.
І навіть не сумнівавайтесь! Все це та навіть більше ваші діти справді зможуть зробити! Ну як вам ідея? Вже недочекаєтесь початку третьої зміни? О!!! Ми теж! Бо перша і друга були просто пречудові.
Отож, читаємо уважно деталі: приймаємо дівчаток та хлопців віком від 7 до 12 років. А як дуже попроситься хтось молодший або старший, то теж берем. Як показав досвід попередніх змін, навіть найсерйозніші діти різного віку досить швидко здружуються та знаходять спільне. Чесно-чесно! 13.08 - 19.08. Зустрічаємось кожного ранку о 9:30, прощаємось до наступного дня о 13:30. За 4 години щодня встигаємо поробити все по плану та смачно перекусити. Вартість зміни з однієї дитини 1000 грн.

Оскільки в групі може бути 7-10 дітей, величезне прохання не зволікати та швиденько зареєструвати свою дитину. Після реєстрації зконтактуємо з вами протягом кількох днів.
Телефон: +38 (050) 992-10-72

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук