Просунутий фототабір для дітей у місті Івано-Франківськ

Просунутий фототабір для дітей - фото
Дата події: 13 августа 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Просунутий фототабір для дітей - для тих, хто вже був з нами, кому сподобалось та хто хоче ще, але можемо взяти і новачків, якщо вони обіцяють швидко влитися в фототусовку :) (а ми допоможемо). Цей фототабір буде відрізнятися тим, що робота буде командною - будемо знімати цілий фотопроект, різножанровий, різноплановий, різнокольоровий. Плануємо взяти тему - Історія однієї вулиці, але побачимо, що вирішать команди!

Оскільки проект - штука серйозна, то додамо трохи програмної обробки (прихільникам фотошопа присвячується!), технічних навичок фотографування та підготуємо презентації. Ну і незмінними залишаться зйомки, аналіз, трохи оцінювання та конкуренції (і приятний бонус переможцям в кінці)! Дві кава-переви, обід, та практика-практика-практика в приміщенні і на вулиці також залишаться з нами.

Коли: понеділок 13 серпня - п'ятниця 17 серпня з 10.00 до 17.00, субота (виставка з запрошенням друзів і батьків) - з 12.00 до 13.00. Хто в групі: 5-15 осіб в групі. Хто викладає: Антон Куба та асистенти. Що потрібно: мати будь-який пристрій, що вміє знімати (телефон, фотоапарат), внести передплату за участь (після реєстрації ми повідомимо Вам реквізити). Вартість: 1500 грн. (участь, 2 перекуси та обід в навчальні дні, друк та матеріали для виставки)
Телефон: +38 (050) 728-71-14

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук