Виставка "Необдумані рішення" у місті Івано-Франківськ

Виставка "Необдумані рішення" - фото
Дата початку: 14 липня 2018
Дата кінця: 28 липня 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Кожен з нас робить якісь дії, не думаючи про наслідки, це коїться при зжатих рамках чи просто недостаток розумових здібностей. Але з цього всього витікає цікавий результат, не важливо хороший чи поганий. Найменший крок може завести зовсім на іншу дорогу і кардинально все змінити. Тисячі сценаріїв може появитись через випадкову пропозицію від незнайомої людини на вулиці. Це все зовсім не передбачувана метаморфоза - від необдуманої крадіжки індивід може сісти за грати, але також може збагатитися без покарання, а потім на ці гроші побудувати нову в’язницю. Всі необдумані рішення впливають на інших, навіть зовсім непричетних до цього, в різних масштабах і з різними наслідками. 
«Художник дозволяє собі насміхатися над навколишнім світом, нікчемністю реалій життя. Юрій Болса створює досить депресивні ілюстрації і полотна, занурюючи глядача в світ експресіонізму і екзистенціалізму в сартрівському трактуванні цих понять. Напів-хронічний депресивний стан художника рухає ним і змушує писати важкі, а часом і суїцидальні роботи, в яких глядач може побачити гіпертрофовані сцени повсякденності. Художник не намагається нав'язати своє бачення реальності, а лише відображає все, що бачить, немов чорне дзеркало! », - пишеться в анотації до виставки.

«Це справжнє народне мистецтво, психоделічний лубок, наїв». Юра - це машина, йому навіть не треба їсти, Енді Уорхол теж хотів стати машиною, не їсти і не пити, Юра прагне до цього. В тій місцевості, де живе Юра, йдучи в магазин, ти немов проходиш через царство Саурона, повз орків. Повірте мені, хлопці, якщо вам не вистачає на банку фарби - це не біда ... ».

Щоденна суєта, людські проблеми і сильні потрясіння показані мов змінні кадри наповненою подіями життя людини. Постійно змінюють один одного невдачі і яскраві спалахи радості: випадково знайшов купюри по дорозі додому або продіагностували рак - будь готовий до неприємності навіть в самі радісні моменти.
Юрій Болса зрівнює події негативної і позитивної забарвлення, значимі для кожного індивіда. Художник спеціально демонструє викривлену, потворну дійсність, для того щоб люди не тільки брали красиву сторону життя, але і були готові до труднощів, загартовуючи свій характер. Дивитися на все без ілюзій і завжди шукати негативні сторони-НЕ песимізм.
Світ без прикрас: кримінал, смерть, абсолютний занепад.
Не варто намагатися, закривши очі, бігти від травмуючої дійсності. Лише прийнявши проблему, ви можете знайти спосіб її подолати! Або ж піддаватися подальшої деградації усвідомлено.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук