Заняття "Пологи. Період перейм" у місті Івано-Франківськ

Заняття "Пологи. Період перейм" - фото
Дата події: 3 грудня 2018
Місце проведення:
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Пологи – це насамперед мега подія в сім’ї, родині, яка не може зрівнятися ні з чим.

Одночасно пологи – це процес, що не залежить від нашої волі. Важливо усвідомлювати стихійність і неможливість керувати цим процесом за своїм бажанням і водночас розуміти і пам’ятати рекомендації спеціалістів, що максимально можливий спокій, розслабленість, довіра до партнера та оточуючого персоналу покращує їхній перебіг.

Під час вагітності жінкам доводиться багато чути про страшні пологи і тут вже не до розслаблення і спокою. Саме тому на наших заняттях ви дізнаєтеся про міфи, які нам насаджують про пологи і правду, а також отримаєте фахову інформацію про періоди пологів, їх тривалості, правила поведінки під час кожного з них.

Ми з певністю стверджуємо, що при належному приготуванні до пологів і правильному психо-емоційному налаштуванні пологи стануть для вас святом.
У жінок, які готувались до пологів в пам’яті зберігається про самі потуги, як про важку роботу, а не як про нестерпні болі. Вони говорять, що цей дискомфорт і болі не йдуть ні в яке порівняння з тим щастям, яке вони відчувають, вперше побачивши і почувши свого малюка, вперше доторкнувшись до нього. Народження нового життя - це не лише фізіологічне, але і психо-емоційне і духовне досягнення.

«Коли ви візьмете відповідальність за свої пологи на себе і підготуєтесь до них, тоді страхи відступлять і пологи будуть солодкими» - слова нашої клієнтки. Підготовлена і позитивно налаштована на пологи жінка сприймає перейму як потрібний і корисний сигнал для того, щоб змогти виконати працю, яку вона на себе взяла. Чим більше знаєш - тим менше боїшся! Багато жінок після наших курсів для вагітних зізнаються, що їм вдалося позбутися страху перед пологами і легко народити.

Про що буде на занятті:
 • «дійові особи» пологів;
 • правила поведінки під час першого періоду пологів;
 • коли їхати в пологовий будинок?
 • перейми(схватки), відходження вод – що робити?
 • чому важливо і як ефективно відпочивати при пологах у проміжках між переймами;
 • про природне знеболення та точки знеболення;
 • про сімейні (партнерські) пологи. Особливі позиції подружньої пари, які дають змогу максимально зняти зайве напруження, полегшити самопочуття жінки і просування дитини.
На практичній частині заняття ви матимете можливість спробувати:
 • різні типи альтернативного дихання;
 • особливі позиції тіла, які роблять перейми комфортнішими й прискорюють пологи, а також роблять пологи лагіднішими для дитини. В пологах не буває зручних поз, варто знати різні пози, щоб змінювати і підбирати для себе більш комфортну;
 • кілька простих правил при користуванні м’ячем;
 • масажні рухи під час переймів, які сприяють розслабленню, знімають напруження і допомагають досягнути відчуття комфорту;
Обізнаний – значить підготовлений. Наша практика показує, що усвідомлений підхід батька і матері до появи нового життя має величезний вплив на перебіг пологів. Кожен з них має свою роль і під час пологів. Щоб зрозуміти місце кожного у цьому процесі варто послухати фахівця, а спілкування з подібними собі та обмін досвідом стане важливою частиною підготовки до пологів.  А для пар, які ще не вирішили чи йдуть вони на сімейні пологи, це заняття допоможе визначитись вам, які пологи підходять саме вашій парі. Запрошуємо на заняття вагітних жінок з чоловіками. Участь партнера включена у вартість заняття! Заняття проводить лікар акушер-гінеколог, перинатальний інструктор.

Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук