Лекція про поведінку собак: "Світ очима собаки" у місті Івано-Франківськ

Лекція про поведінку собак: "Світ очима собаки" - фото
Дата події: 29 липня 2018
Початок: 13:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Собаки. Ми їх любимо, але не розуміємо. Ми їх боїмося, бо не розуміємо. Ми їх підкорюємо, бо не розуміємо. З того часу, як охоронні та мисливські якості собак втратили свою пріоритетність, відносини між людьми та їх улюбленцями дуже змінилися. Тепер вони мають новий характер та потребують нових форм спілкування. І в плані зоопсихології нам дійсно є мало чим похвалитись - наше суспільство все ще "підвисло" на системі (пост)тоталітарного режиму, де не лише собака, а сама людина часто є лише робочим інструментом і “гвинтиком” в загальній системі.

В той самий час, вже існує купа корисного знання та рекомендацій про співжиття з собаками зі сфери зоопсихології. Наприклад, ми знаємо про те, що психіка собак є дуже пластичною, а вони схильні до безконфліктності та сімейних стосунків. Разом з цим, відданість, розуміння і любов не можуть бути односторонніми - собака так само заслуговує на глибоку та якісну комунікацію зі сторони людини.
Harmonic Dog - професійна школа хендлінгу та виховання Господарів собак, яка прагне заповнювати “білі плями” в суспільному знанні з зоопсихології та робити знання про собак доступними для кожного, вперше завітає в Івано-Франківськ, щоб прочитати свою першу лекцію. На цій лекції ви зможете:
? дізнатися, як собаки бачать світ і людину
? навчитися "читати" думки собак (а точніше “бачити” їх)
? розібратися, що означають різні жести та як собака сприймає наші дії.
? побачити, як зароджується конфлікт і з чого починається агресія собаки
? розібратися, що таке сім'я та чому вона кардинально відрізняється від зграї, а також пофантазувати, чому людство може навчитися від собак.

Лекцію проводитиме засновниця школи "Harmonic Dog" (Harmonic Dog - професійна школа хендлінгу та виховання Господарів собак) та засновниця громадської організації “Серце на двох” Олександра Береговенко / Sandra Beregovenko Lembergchow. Олександра працює в кінології з 1992 року, є заводчиком-кінологом та спеціалістом з поведінки собак. Ця лекція Олександри є базовою та оглядовою та буде стосуватися всіх пород та буде цікавою власникам собак будь-якого віку та походження.

Після закінчення лекції буде можливість задати Олександрі питання та отримати коротку індивідуальну консультацію.

Для участі в лекції потрібно зареєструватися за посиланням та сплатити вартість школи на картку 4731 2191 0627 2341 (Скляр Т.П.). Умови оплати:
  • до 1 липня - 300 грн
  • до 20 липня - 400 грн
  • в день проведення школи - 500 грн

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук