Лабораторія соціального підприємництва "Ухоробрене юнацтво" у місті Івано-Франківськ

Лабораторія соціального підприємництва "Ухоробрене юнацтво" - фото
Дата події: 21 липня 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
з 21 по 25 липня двадцять молодих людей віком від 14 до 18 років із Донеччини, Луганщини, Харківщини та Одещини відкриють для себе кращі соціальні підприємства Івано-Франківська. Хочеш дізнатись, як досягнути успіху, вирішуючи суспільні проблеми? Тоді заповнюй анкету і вирушай в Молодіжну лабораторію соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво»! Організовує проект Молодіжна організація «СТАН».

«Ухоробрене юнацтво» це:
- дослідження кращих соціальних підприємств Франківська з можливістю поставити питання їх засновни(кам/цям) і працівни(кам/цям);
- лекції від досвідчених бізнес-експерт(ів/ок);
- спілкування з однолітками-активіст(к)ами – випускни(ця/ками) програми «Ухоробрене юнацтво 2017»;
- неформальні методи навчання: жива бібліотека, настільні ігри, акції прямої дії;
- хакатон проектних ідей наприкінці.

До того ж, на тебе чекає можливість:
- самостійно дослідити Івано-Франківськ – місто, нагороджене премією Europe Prize 2018 від Парламентської асамблеї Ради Європи;
- зруйнувати стереотипи;
- знайти нових подруг та друзів з різних куточків країни;
- стати співавтор(ом/кою) фільму про візит до Франківську;
- отримати купу нових знань, ідей і пригод.

Окрім того, найактивніші учасники та учасниці зможуть поїхати до Польщі цієї осені в рамках однієї з програм Молодіжної організації “СТАН”, спрямованих на культурний обмін й поширення загально-європейських цінностей. А також, налагодження партнерства між українськими та польськими молодими активіст(к)ами.

Умови участі:
Для участі у програмі заповніть анкету до 7 липня. Результати відбору повідомлять не пізніше 8 липня. Учасникам та учасницям Молодіжної лабораторії організатори забезпечують житло і харчування в Івано-Франківську. Крім того, компенсують вартість квитків (окрім першого класу) в один бік повністю або частково в межах 800 грн.

Молодіжна організація «СТАН» вже вдруге проводить лабораторію «Ухоробрене юнацтво». Минулорічні учасни(ки/ці) вже мають історії успішного відкриття своїх підприємств, входження до активістської спільноти і творення змін. Матеріали про деяких із них можете переглянути за посиланням. Лабораторія «Ухоробрене юнацтво» є логічним доповненням довготривалого проекту ГО «СТАН» «Democracy Defenders/Захисники демократії», який має на меті розбудувати міжрегіональну мережу молодих захисни(ків/ць) демократії та прав людини.

Підтримку проекту здійснюють Фонд «Східна Європа» та ChildFund Deutschland в рамках програми «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку» за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина. Програма є частиною комплексної ініціативи «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу».

Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.
Телефон: +38 (095) 806-96-10

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук