Resto Kids: літній табір про бізнес у місті Івано-Франківськ

Resto Kids: літній табір про бізнес - фото
Дата події: 18 червня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
А ви колись мріяли відкрити власний затишний ресторанчик чи кав’ярню?
Погодьтеся, кожен з нас про це думав. Так, у нас виникла ідея створити табір RestoKids. У дітей буде чудова нагода розібратися, як з середини працює ресторанний бізнес. Учасники зазирнуть на кухні провідних ресторанів Івано-Франківська, розберуться у технології приготування страв, дізнаються скільки потрібно продати сандвічів, щоб виплатити зарплатню усім офіціантами та отримають менторську підтримку від провідних експертів ресторанної справи.
За 6 днів інтенсивної командної роботи, діти створять концепцію власного ресторану та презентують його батькам та гостям.
  • Вік учасників: 10-13 років
  • Кількість учасників: 15 дітей
  • Вартість: 3200 грн.
  • Харчування: обід та два перекуси
У вартість входить: участь дитини в програмі, харчування (обід і два перекуси під час табору), роздаткові та навчальні матеріали, пам'ятні сувеніри для учасників.
Весь час з дітьми працюватиме куратор і два асистенти. В рамках тематичних блоків будуть підключатися запрошені спікери. У 4 день діти матимуть годину менторської підтримки, під час якої експерти ресторанної справи дадуть відгуки командам і допоможуть відшліфувати концепцію проекту. За час табору діти сходять на екскурсії "за куліси" справжніх ресторанів та відвідають ринок з дослідницьким інтересом підприємця.
Ресторани, де будуть проходити екскурсії: Urban Spase 100, Fabbrica, Delikacia

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук