Вуличний воркшоп з малювання та візуального дослідження міста у місті Івано-Франківськ

Вуличний воркшоп з малювання та візуального дослідження міста - фото
Дата події: 19 червня 2018
Де/Організатор:
Початок: 19:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Скоро відбудеться вуличний воркшоп з малювання, який проведе Аліна Букіна – художниця, дизайнерка та дослідниця, закінчила Академію Мистецтв у Львові.
Протягом останнього часу займається дослідженням візуальної комунікації в урбаністичному середовищі міст України. Учасниця низки міжнародних курсів та програм.
Пропоноване часопроведення зовсім не про навчання, а про споглядання та вловлювання довколишніх ритмів. Головний акцент події – лінія та її можливості, а ще взаємодія між людиною та урбаністичним середовищем.
Зустріч розпочнемо з невеликої розмови про деталі міста, безперервність лінії та важливість спострежливості при малюванні.
Від споглядання навколишнього середовища та його діючих осіб перейдемо до трьох коротких сесій лінійного малюнка різними техніками.Також будемо експериментувати з матеріалами та взаємовідносинами різних пишучих компонентів та паперів, адже ефекти можуть бути неочікувано різними. Будемо звертати увагу на деталі та лінійність навколо, пропорції, співвідношення та настрій вулиці. Обмежень при виборі об'єктів немає, головне бути допитливим, спостережливим і "прислухатись очима", адже є велика вірогідіність того, що буденні деталі можуть здивувати.
Вартість участі 120 гривень, матеріали та напрацювання учасники заберуть із собою.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук