Літня експрес-школа: Креативне мислення у місті Івано-Франківськ

Літня експрес-школа: Креативне мислення - фото
Дата події: 15 липня 2018
Початок: 11:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Навичка креативного мислення стає все важливішою - і не тільки для власної творчості або мистецького вираження, але й для повсякденного життя, навчання та ринку праці. Наприклад, Економічний форум в Давосі перемістив компетенцію "креативності" на третє місце навичок, які будуть потрібні на ринку праці в 2020 році, а книжка Девіда Келлі "Творча впевненість" майже за ніч стала бестселером та просто змітається з поличок книгарень. Здається, що із таємничої риси художників креативність перетворилася на м’яз, який кожен та кожна можуть накачати.

Але що насправді включає в себе ця компетенція та як можна її розвивати? Як в повсякденних речах знаходити можливості для оригінальних рішень? Які допоміжні інструменти існують для цього? Чи можна бути креативними у "нетворчих" професіях та чи можна "ввімкнути" натхнення, або на нього треба лише чекати?

З цими та іншими питаннями щодо тем креативності та креативного мислення ми будемо розбиратися на нашій недільній експрес-школі. Вона складатиметься із теоретичної частини, в якій ми працюватимемо з ключовими аспектами компетенції креативності, та більш практичної, яка дозволить нам розкрити в собі здатність помічати свої креативні імпульси та вміти розвивати їх у повноцінні ідеї, рішення та проекти.

Експрес-школу проводитимуть тренерки "Іншої Освіти", які лише на один день завітають до Івано-Франківська:
Ґандзя Мигаль/Gandzia Mygal: Творчість вимагає простору. Варто більше відкриватися тому, що пропонує вулиця, день, місто, дорога, – і ловити! Нереально запланувати все, тим паче творчий процес. Більше спостерігайте і давайте подіям відбуватися неочікувано і спонтанно. Пустота має природню здатність наповнюватись.

Наталя Єрьоменко/Natalia Yeryomenko: Британський музикант Браян Іно казав, що чекати натхнення - це одна із найбільших помилок митця. Потрібно просто вміти помічати, коли щось незвичне починає відбуватися, і на цьому спостереженні будувати свій твір. Я вірю в цей принцип і сама користуюся ним для своїх творчих завдань, але і просто для того, щоб робити своє життя щасливішим і наповненішим.

Для участі в школі потрібно зареєструватися за вказаним лінком та сплатити вартість школи на картку 4731 2191 0627 2341 (Скляр Т.П.). Умови оплати:
  • до 1 липня - 150 грн
  • до 15 липня - 200 грн
  • в день проведення школи - 250 грн
У вартість школи входять навчальні матеріали та матеріали для вправ. "Експрес-школа: Креативне мислення" розроблена тренерською групою Інша Освіта / Insha Osvita та реалізується Агенцією освітніх та культурний подій INSHI / ІНШІ в натхненному просторі Promprylad. Renovation.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук