Фототабір для дітей у місті Івано-Франківськ

Фототабір для дітей - фото
Дата події: 6 серпня 2018
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Міський фототабір для дітей 10-13 років - вчимося знімати тим, що є: телефон, мильниця, напівпрофесійний чи може професійний фотоапарат? В діло піде все! Нові фото в фейсбук та інстаграм, пошук світла та сюжетів, запас крутих аватарок на все літо, нові знайомства, здорова конкуренція, 5 днів + шостий день-виставка для батьків і друзів!

Як це буде проходити: кожен день ми будемо знайомитися з різними жанрами фотографії, вчитися знімати в цих жанрах, формувати портфоліо, аналізувати те, що зняли та визначати фотографа дня. Переможець за результатами 5 днів отримає призовий сертифікат - 500 гривень на навчання на будь-якому курсі фотошколи QBA Crew Фотошкола. Портрет, натюрморт, пейзаж, вулична та репортажна фотографія (а може групі захочеться чогось іншого?) - це теми наших днів.

А приблизний розклад включає: невеличку теорію-знайомство з жанром, дві кава-переви та обід, та практика-практика-практика в приміщенні і на вулиці (робота індивідуальна та командна, аналіз результатів, домашні завдання...).

Коли: понеділок 6 серпня - п'ятниця 10 серпня з 10.00 до 17.00, субота (виставка з запрошенням друзів і батьків) - з 12.00 до 13.00.

Хто в групі: 5-10 осіб в групі, від 10 до 13 років
Хто викладає: Антон Куба та асистенти
Що потрібно: мати будь-який пристрій, що вміє знімати (телефон, фотоапарат), внести передплату за участь (після реєстрації ми повідомимо Вам реквізити)
Вартість: 1500 грн. (участь, 2 перекуси та обід в навчальні дні, друк та матеріали для виставки, портфоліо)
Телефон: +38 (050) 728-71-14

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук