Юлія Міхалі (DE). Лекторій “Voice extensions” у місті Івано-Франківськ

Юлія Міхалі (DE). Лекторій “Voice extensions” - фото
Дата події: 16 червня 2018
Місце проведення:
Початок: 16:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Юлія Міхалі – артистка з Франкфурта, Німеччина, що працює з міждисциплінарними проектами, поєднуючи перформативне мистецтво та електроакустичну музику.

Експерименти з власним голосом у поєднанні з електронним звучанням за допомогою сенсорів і контролерів, датчиків руху та інструментів, що модулюють та розширюють його звучання, стали візитною карткою Юлії Міхалі. Орієнтуючись на інтерактивність та розвиток електронної камерної музики, вона розробляє власне музичне програмне забезпечення, спеціально налаштоване під специфіку її виступів.

Під час лекторію на Міжнародному фестивалі актуального мистецтва Porto Franko 2018 Юлія Міхалі розповість про роботу з голосом та виклики на творчому шляху композиторки і перформерки нової музики. Окрім цього, поділиться спогадами про роботу з німецьким композитором, диригентом, музичним теоретиком, одним із лідерів музичного авангарду Карлгайнцом Штокгаузеном.

Перетин різних музичних стилів – це, мабуть, найбільш характерна риса музики Юлії Міхалі. 2017 року Bayerische Akademie der Schönen Künste (Баварська академія мистецтв) відзначила її в номінації “Композиція”. У сезоні 2016/17 року зі своїм проектом Duo CLUBbleu стала резиденткою Державного театру Дармштадта. Восени 2016 вона отримала відзнаку Центру сучасного мистецтва NTU CCA в Сінгапурі за перформанс Voice&Electronics. У 2015 році вона виконала STIMMUNG Карлгайнца Штокгаузена в Suntory Hall Tokyo. З 2012 року є учасницею дуету CLUBbleu, який працює з електроакустичною музикою у поєднанні з Click & Cuts і Metal Death Metal. Крім того, Юлія Міхалі постійно співпрацює з колабораційними проектами у Європі та світі.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук