AIRPORT у місті Івано-Франківськ

AIRPORT - фото
Дата початку: 13 червня 2018
Дата кінця: 17 червня 2018
Місце проведення: Палац Потоцьких
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ми не запитуємо, що таке повітря, не витрачаємо часу на обговорення, суперечки, думки про нього. Якщо тільки не опинимося в набитому людьми приміщенні, де важко дихати.”  Зігмунт Бауман
Аеропорт — місце, що має суперечливі ознаки: воно водночас надихаюче та дратівливо бюрократичне. За британським соціологом Зігмунтом Бауманом, аеропорт належить до категорії “немісця” — публічного простору, тимчасові мешканці якого постійно змінюються. Цей простір соціальний, але спілкування у таких “немісцях” дуже поверхове та зводиться до простої інструкції. Іноді мистецтво так само наближається до інструктивних схем, коли художник обирає дотримуватися інституціональних норм та актуальних тем. Мистецтво часто формалізується, створюючи собі порядок, правила та рекомендації, що суперечить його початковій функції.
Проте водночас мистецтво — це територія свободи та постійний пошук можливостей розширення своїх кордонів. Воно не може еволюціонувати, функціонуючи згідно з інструкцією тривалий час та, як і навколишня дійсність, постійно прагне змін, рятуючи світ від заціпенілості. Сучасні художники досягли певної розкутості та тепер вільні використовувати будь-які медіа для втілення своєї ідеї, не обмежуючи себе рамками картини чи лише матеріальним об’єктом.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук