Stimmen. Аерофонія у місті Івано-Франківськ

Stimmen. Аерофонія - фото
Дата початку: 11 червня 2018
Дата кінця: 17 червня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ліричний квартет для чотирьох гелікоптерів та чотири-канальної аудіо системи пам’яті Карлхайнца Штокхаузена. Варіація на культовий твір композитора “Helicopter Schtreichquartett”
Замість чотирьох гелікоптерів, що літають з музикантами за складною партитурою – чотири напіврозкладених скелети військових радянських повітряних машин. Замість динамічної поліфонії струнного квартету та шуму гвинтів – фрагменти препарованого (modified) голосу самого Штокгаузена.
Замість високотехнологічності – поетика смерті та повільного руйнування.
Монумент для Карлгайнца Штокгаузена модулює ідеалістичні мрії епохи розквіту європейського поставангарду в реалії пострадянської української дійсності. Переосмислення  твору Штокхаузена як одного із знакових та водночас прощальних “жестів” безкомпромісного сучасного мистецтва XX сторіччя.
Спогад про “романтичну” епоху в якій Штокхаузен пише семиденні опери, Крісто загортає Рейхстаг у целофан, а ціле покоління молодих художників переживає своєрідний “ренесанс” футуризму, відкриваючи нові техніки, медіа можливості, та синтезуючи увесь культурний досвід попередніх “авангардних”поколінь (1910-1990-ті).

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук