Семінар "Вакцинація дітей" у місті Івано-Франківськ

Семінар "Вакцинація дітей" - фото
Дата події: 9 серпня 2018
Місце проведення:
Початок: 16:15 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Вакцинація – важливий етап у житті дитини, завдяки якому вона буде захищена від інфекційних захворювань і збереже здоров’я.

Сьогодні питання про вакцинацію (профілактику інфекційних захворювань) дуже широко обговорюється на інтернет-форумах, в пресі, на телебаченні. В цілому світі вакцинація вважається найефективнішим способом відвертання дуже небезпечних інфекцій. Це шанс, від якого відмовлятись безглуздо, як відмовлятись від мобільного телефону чи інших досягнень науково-технічного прогресу. В той же час для багатьох мамусь, користувачів інтернету не все так однозначно. На жаль, в основному, дискусії між прибічниками та противниками щеплень носять навколо науковий характер. Тоді як питання захисту здоров’я людини від особливо небезпечних інфекційних захворювань повинні вестися на медичній мові, кожен аргумент «за» чи «проти» бути підтвердженим науковими фактами

На цьому занятті ви матимете можливість задати запитання і отримати кваліфіковану відповідь практикуючого лікаря-імунолога з багаторічним досвідом.

Про що буде на занятті:
  • від яких хвороб захищає вакцинація;
  • міфи про щеплення;
  • які існують протипоказання до вакцинації;
  • ефективність і безпечність вакцин;
  • календар щеплень в Україні;
  • як підготувати дитину до щеплення і нагляд після;
  • найпоширеніші запитання про вакцинацію;
  • список сайтів про вакцинацію та інфекційні захворювання в Україні, нормативна база та англомовні сайти (з міжнародними рекомендаціями)
Все про щеплення в Україні і світі, про наявність вакцин в лікувальних закладах розповідає дитячий лікар-імунолог, головний позаштатний спеціаліст з дитячої імунології департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Степанівна Бенько.

На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується!

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук