Молодіжний візит до Польщі для активістів/ок Жмеринки

Молодіжний візит до Польщі для активістів/ок Жмеринки - фото
Дата події: 18 серпня 2018
Де/Організатор:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Активна молодь Жмеринки навчатиметься у Польщі культурній дипломатії та захисту демократичних цінностей

Молодіжна організація “СТАН” запрошує творчу молодь віком від 14 до 25 років здійснити навчальний візит до Польщі у межах проекту "With art for friendship / Мистецтво добросусідства". Подорож стане частиною масштабного проекту організації “СТАН” "Democracy Defenders/Захисники демократії”, який має на меті розбудувати міжрегіональну мережу молодих захисни(ків/ць) демократії та прав людини.

Візит відбудеться з 18 по 24 серпня. Протягом 7 днів у Ґміні Вешхославіце (поблизу Тарнова) українська та польська молодь обмінюватиметься культурним досвідом задля покращення відносин між нашими країнами. А також з метою посилення міжнародної співпраці.

Завдяки проекту "With art for friendship / Мистецтво добросусідства" організатори планують:
- допомогти учасни(кам/цям) зламати стереотипи одне про одного та знайти друзів;
- популяризувати українську і польську культурну спадщину, навчаючи креативних підходів;
- популяризувати європейські цінності, демократію та права людини серед молоді;
- створити простір для обміну думками та поглядами;
сприяти створенню самостійних осередків, у яких діятимуть та розвиватимуться молоді захисни(ки/ці) демократії;
- зміцнити партнерство між організаціями України та Польщі;
- заохотити учасни(ків/ць) ділитися досвідом, набутим під час проекту в своїх локальних спільнотах.

Навчання української і польської молоді здійснюватиметься методами неформальної освіти. А отже, включатиме в себе ігри, дискусії, презентації, проведення українського та польського національних вечорів, атр-тренінги, творчі майстерні, екскурсії в шляхетні польські міста та багато іншого.

Для участі в освітньо-інтеграційному візиті заповніть анкету до 30 червня включно.
Результати відбору будуть оголошені не пізніше 7 липня.
Організаційні деталі:
При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано учасни(кам/цям) проектів Асоціації Юних Жмеринчан, інших заходів довготривалого проекту "Democracy Defenders", ВПО, які мешкають у Жмеринці, представни(кам/цям) соціальних, етнічних, релігійних меншин а також LGBTQI спільноти.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, в тому числі, оформлення документів та страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Освітньо-інтеграційну подорож впроваджує молодіжна організація “СТАН” у співпраці з Асоціацією Юних Жмеринчан та польською партнерською організацією “Stowarzyszenie Inicjatiw Regionalnych / Асоціація регіональних ініціатив” за фінансової підтримки Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży / Польсько-української ради молодіжних обмінів”.

Цієї осені разом з українськими та польськими партнерами “СТАН” організує ще принаймні три навчальні візити для української молоді. Із 2014 року ми влаштовуємо освітньо-інтеграційні подорожі в Польщу задля створення нової діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій. А також, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасни(ків/ць) попердніх поїздок надалі стали активніше брати участь в молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією “СТАН”, знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.

Нагадуємо, візити є продовженням довготривалого проекту “Democracy Defwenders”, який реалізує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук