Семінар "Введення прикорму. Завершення грудного вигодовування" у місті Івано-Франківськ

Семінар "Введення прикорму. Завершення грудного вигодовування" - фото
Дата події: 10 жовтня 2018
Місце проведення:
Початок: 12:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Унікальні біологічні властивості вашого молока корисні малюкам. Але виключно «молочний» період життя дитини, коли грудне молоко повністю задовольняє усі харчові та енергетичні потреби, триває не більше 6 місяців. До цього віку малюки помітно підростають, у них подвоюється маса тіла, збільшується рухова активність і відповідно збільшуються затрати енергії їх організмом. Виключно молочна їжа вже не може задовольнити потреби, що збільшуються. З цього віку діти потребують додаткового харчування – пригодовування. Зміни відбуваються і в самому організмі дітей – травна система стає все більш зрілою, здатною до перетравлювання і засвоєння не тільки рідкої, молочної, але й іншої, твердішої їжі.

Десь в цей час з’являються перші, а згодом наступні молочні зуби, отже, поступово виробляється навичка спочатку подрібнювати, перетирати їжу і тільки потім ковтати її. Харчування дитини – це важлива частина її життя. Введення прикорму – це дуже відповідальний етап переходу дитини на нову форму харчування. Головний сигнал готовності до цього – поява харчового/гатрономічного інтересу.

Функція мами – створити умови, в яких цей інтерес буде скріплюватися і розвиватися, а потім передати відповідальність за харчування дитині! (Зауважте, жодного слова про мультики і замовлення дитячого театру на обід).

Про що буде на першій частині заняття:
  • Ознаки готовності дитини до введення прикорму
  • Що таке прикорм?
  • Як правильно ввести прикорм?
  • Педагогічний прикорм – як просто, раз і назавжди навчити дитину їсти, з апетитом і задоволенням.
  • Програма пригодовування: перше підгодовування, друге підгодовування, третє підгодовування.
  • Підгодовування і перекуси – розрізняємо!
Як і початок лактації, так і її припинення – процес цілком природний. Зазвичай на початку другого року або трохи пізніше, коли дитина отримала своєчасно відповідні підгодовування, вона сама відмовляється від груді. Але досить часто дитина потребує продовження грудного вигодовування до 1,5 і 2 і навіть більше років. Протягом другого року життя дитина отримує звичайну «дорослу» їжу, і кількість годувань груддю може бути 2-3 (перед сном, нічне, вранці). Природно, таке нечасте прикладання до груді сприяє значному зменшенню вироблення молока і поступовому припиненню його секреції.

Головними правилами фізіологічного припинення лактації є:
  • співпадання бажання матері і дитини припинити грудне вигодовування;
  • поступове зменшення частоти і тривалості грудних годувань.
Через необхідність швидкого припинення лактації можуть виникнути ускладнення фізичного і психоемоційного характеру як у матері, так і в дитини. Тому при появі якихось обставин сімейного чи іншого плану важливо виділити час для поступового відлучення дитини від груді.

Про що буде на другій частині заняття:
  • Що важливо для поступового припинення лактації і грудного вигодовування.
  • Функції грудного вигодовування – пропонуємо альтернативу.
На заняття запрошуємо вагітних жінок та мамусь немовлят. Обов'язкова попередня реєстрація за вказаним номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук