Вистава "Модільяні" у місті Івано-Франківськ

Вистава "Модільяні" - фото
Дата події: 25 травня 2019
Початок: 19:30 год.
Тривалість: 02:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.

Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.
Yura Klovak: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Якщо коротко, то дуже годна вистава! Правда трохи довга, але годна!
Гра акторів просто супер, дуже круто передавали емоції. Їх образи, костюми, поведінка, все було на рівні! Сцена-цех теж прикольно була зроблена, в стилі та тематиці самої вистави.
Перша половина вистави пролетіла незамітно, було цікаво і захоплююче. Динаміку вдало розбавляв суфлер, який протягом вистави розказував цікаві факти та історії про самого Модільяні і його життя.
Загалом дуже сподобалась вистава, навіть незважаючи на її тривалість, було круто!
Переглянути всі відповіді ()