Вистава "Модільяні" у місті Івано-Франківськ

Вистава "Модільяні" - фото
Дата події: 26 жовтня 2018
Дата події: 27 жовтня 2018
Початок: 18:00 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Театральна подія року - нова експериментальна постановка Ростислава Держипільського "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує".

Що ж у ній нового і цікавого?
1) Спеціально для цієї вистави у Франківському драмтеатрі відкриють нову локацію – СЦЕНУ-ЦЕХ.
2) Ростислав Держипільський здивує неочікуваним концептуальним рішенням постановки. Він вирішив не будувати декорацій початку ХХ століття. Натомість, історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амадео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм.
3) Колаж з реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної та «жива» музика доповнять сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського.
4) І головний сюрприз! У виставі зіграє видатний український актор, який має у своїй творчій біографії більше 100 ролей у кіно.

Так про що ж вистава?
Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.

Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Yura Klovak: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Якщо коротко, то дуже годна вистава! Правда трохи довга, але годна!
Гра акторів просто супер, дуже круто передавали емоції. Їх образи, костюми, поведінка, все було на рівні! Сцена-цех теж прикольно була зроблена, в стилі та тематиці самої вистави. 
Перша половина вистави пролетіла незамітно, було цікаво і захоплююче. Динаміку вдало розбавляв суфлер, який протягом вистави розказував цікаві факти та історії про самого Модільяні і його життя.
Загалом дуже сподобалась вистава, навіть незважаючи на її тривалість, було круто!

Відповісти:

Yura Klovak,
Yura Klovak, 
Переглянути всі відповіді ()