Норвегія на авто! Язик Троля!

Норвегія на авто! Язик Троля! - фото
Дата події: 18 червня 2018
Дата події: 9 липня 2018
Дата події: 18 липня 2018
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ціна 450 євро

Дати:
18 - 25 червня 2018 р.
6 - 13 липня 2018 р.

Включено: всі переїзди по Норвегії на комфортному авто (класу універсал), бензин та парковки, триразове похідне харчування на треку**, робота провідника, навігаційний набір, пальник, газові балони, групова аптечка.

Не включено: переліт в Норвегію (станом на листопад 2017 р. близько 130-150 євро. в обидві сторони з Польщі, витрати на переїзд в Польщу та проживання в хостелі (2 ночі) - разом близько 40-50 євро.

Кількість людей в групі - 8 чол. (по 4 на кожне авто).

Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро (витрати на бронювання автомобіля по Норвегії).
Норвегія - країна, різноманітна природа якої вабить мандрівників з усього світу.

Величні гори і живописні фіорди, стрімкі річки і кришталеві озера, потужні водоспади і стародавні льодовики - куди б ви не поїхали, можете бути впевнені, що за черговим поворотом дороги норвезька природа обов'язково приготує для вас якийсь приємний сюрприз.

Також Норвегія вважається однією з найдорожчих країн світу, проте вона може бути досить бюджетною, якщо подорожувати цим північним раєм з наметом.

В дану мандрівку ми вирушаємо автомобілями з аеропорту Осло (Сандефьорд), що дасть можливість нам бути мобільними та побачити в декілька разів більше неймовірних куточків цього північного раю.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук