Школа №4: Школа організаційного розвитку у місті Івано-Франківськ

Школа №4: Школа організаційного розвитку - фото
Дата події: 1 листопада 2018
Місце проведення: Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 1 листопад – 4 листопад.

Ця школа буде цікава всім, хто керує проектами / командами / організаціями в сфері НГО, соціального підприємництва та креативних індустрій та хоче розібратися з сучасними моделями організаційного розвитку, з підходами до системного органічного росту організацій та з практикими та інструментами горизонтальних ієрархій та shared leadership. Ця школа буде цікавою для тих, хто бачить організацію як складний організм, прагне наблизитися до більш глибокого розуміння власних організації та тяжіє до учасницьких / партиципативних інструментів управління й (більш) горизонтальних ієрархій. Ця школа буде менш цікавою для тих, хто прагне отримати готові механічні рецепти з оптимізації окремих процесів чи структурування посад та обов’язків. Ця школа буде цікавою для всіх, хто готовий / готова поїхати зі школи з більшою кількістю запитань, ніж їх було до школи.

Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни.

1 листопада - Що таке організація?
▪ Організація як одна з найновіших форм організації людства: Історія, феномен, особливості. Організація як “спільний міф”.
▪ Різні ментальні картинки організації (організація як машина, мозок чи організм) та різні підходи до організаційного розвитку.
▪ Розуміння організації як живого організму: Pattern Dynamics.
Організації в світі VUCA.

2 листопада - Якою є організація?
▪ Різні типи організаційних структур: Від вертикалі до горизонталі.
▪ Сила та влада в організації та її розподілення.
▪ “Бірюзові” організації. Горизонтальні ієрархії. Холакратія. ▪ Самоорганізація та автономні команди.
▪ Партиципація та спільне прийняття рішень в організації.
▪ Менеджент стейкхолдерів. Партнерства з іншими організаціями.

3 листопада - Як змінюється організація?
▪ Різни типи / обличчя змін / трансформацій в організації.
▪ Супротив змінам та робота з цим.
▪ Концепція організації, що навчається / Learning organisation.
▪ Менеджмент змін. Алгоритми змін.
▪ Стратегія та тактика організації: Визначення індивідуального стилю стратегування для організації.

4 листопада - Як управляти організацією?
▪ Лідерство в умовах VUCA-світу та горизонтальних ієрархій. ▪ Shared leadership. Концепція індивідуальної та колективної стійкості / resilience.

Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи:
насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітації спільних рішень. Ця програма поєднуватиме як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів;
можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи;
пакет супроводжуючих матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи;
сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені :-))
надихаючу навчальну спільноту однодумців.

Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4700 до 1 вересня за тарифним планом early bird або ж 5200 до 1 жовтня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою.

За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук