Школа №2: Школа фасилітації для прийняття рішень у місті Івано-Франківськ

Школа №2: Школа фасилітації для прийняття рішень - фото
Дата події: 18 липня 2018
Місце проведення: Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Тривалість 18 липня – 21 липня

Школа фасилітації для групових процесів та прийняття рішень буде цікава будь-яким фахівцям, які модерують групові процеси у власних командах (наприклад, в формі робочих зустрічей або бріфінгів команди) або прагнуть залучати до процесу спільного прийняття рішень зовнішніх стейкхолдерів (наприклад, в формі сесій з партиципативного планування чи партиципативної оцінки спільних проектів). Фундаментом школи стануть підходи та теорії з поля динаміки груп та динаміки групового прийняття рішень, а також інструментарій модерації обговорень в малих та великих групах. Окремими пунктами ми розглядатимемо, як працюємо менеджмент стейкхолерів та будується й закріпляється спільне життєздатне рішення. Не зможемо не зачепити тему конфліктного потеціалу в групових рішеннях, але звертаємо вашу увагу, що фасилітація груп для вирішення конфліктів чи примирення, а також медіація в конфліктах не будуть основною темою цієї школи. Школа буде включати як теоретичні блоки та натреновування окремих інтсрументів, так і роботу з низкою практичних кейсів з практики тренерів та експертів школи.

Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни.

19 липня - Що таке фасилітація та всі слова навколо?
▪ Аналіз потреб та навчальних цілей учасників.
▪ Фасилітація та модерація: Розбираємося з поняттями.
▪ Стейкхолжери та менеджмент стейкхолдерів: Кого запрошувати до групового рішення?

20 липня - Якою є динаміка / правила життєздатного спільного рішення? Динаміка групи та динаміка групового прийняття рішень. Принципи життєздатного рішення.
▪ Роль та компетенції фасилітатора. Індивідуальна та командна модерація обговорень.
▪ Основи та техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (Теорія)

21 липня - Як фасилітувати та візуалізувати рішення в групі?
▪ Основи та техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (Практика)
▪ Візуалізація: Як візуалізувати процес та результати обговорення?
▪ Робота зі складною динамікою та конфліктний потенціал в фасилітації спільних рішень.

22 липня - Як розвиватися в якості фасилітатора?
Робота з практичними кейсами.
▪ Особиста стійкість (resilience) та розвиток навичок фасилітації в роботі з різними групами.

Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи:
насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітації спільних рішень. Ця програма поєднуватиме в собі:
- як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів;
можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи;
- пакет супроводжуючих матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи;
- сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені)
- надихаючу навчальну спільноту компанію однодумців.

Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4300 до 15 травня за тарифним планом early bird або ж 4800 до 15 червня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою.

За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук