Екскурсія "4-х денний похід - Мармароси"

Екскурсія "4-х денний похід - Мармароси"
Дата події: 24 серпня 2017
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Тривалість 24.08.2017 – 27.08.2017

Маршрут: с.Ділове – г.Піп-Іван Мармароський – г. Стіг – г. Піп-Іван Чорногірський – Вухаті камені – с.Дземброня (протяжність маршруту 69 км.)


День 1

Зустріч на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Переїзд до с.Ділове. Отримання дозволу в прикордонній заставі на проходження по прикордонній території. Інструктаж. Початок маршруту, проходження мальовничою лісовою дорогою.Обід. Перехід до полонини Лисича. Вечеря, вечірня ватра. Ночівля в наметах .(протяжність маршруту 16,5 км.)


День 2

Сніданок. Сходження на г.Піп-Іван Мармароський. Проходження по хребту. Обід. Проходження по Україно-Румунському кордоні. Перехід до прикордонного посту Межипотоки. Вечеря, вечірня ватра. Ночівля в наметах.(протяжність маршруту 16,5км.)


День 3

Сніданок. Продовження маршруту до витоків р.Біла Тиса. Обід. Продовження маршруту через підніжжя г.Стіг. Вечеря, вечірня ватра, ночівля в наметах. (протяжність маршруту 18,5км.)


День 4

Сніданок. Продовження маршруту до підніжжя г. Піп-Іван. сходження на г.Піп-Іван. Обід. Відвідування обсерваторії (діяла до 1939р.) на горі Піп-Іван. Перехід до г. Вухатий Камінь. Спуск до водоспаду між г.Смотрич і г.Вухатий Камінь. Відвідування діючої гуцульської сироварні (сироворня функціонує в літній період), що знаходиться на полонині в підніжжі гори Піп-Іван. Спуск в с. Дземброня. (протяжність маршруту 17,5 км.) Переїзд до Івано-Франківська. Виїзд додому.

Вартість туру - 1600 грн/ос.

У вартість входить:

-       супровід інструкторів;                    

-       харчування згідно програми (польова кухня: каша з м’ясом; нарізка: ковбаса, сир, овочі; чай.);

-       транспорт згідно програми;

-       страхування.

 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук