Концерт гурту "Антитіла"

Концерт гурту "Антитіла"
Дата події: 25 лютого 2017
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Потужне шоу "Сонце" в рамках всеукраїнського туру у Івано-Франківську!

квитки 150-390 грн:
- онлайн: https://goo.gl/5frZlK
-Dazzle (вулиця Незалежності, 34, 10:00 ― 20:00);
- Люмʼєр (вулиця Грушевського, 3, 11:00 ― 19:00)

__________________

Тур «Сонце» – це нова програма, сучасне світлове шоу, і, як завжди драйв, незабутні емоції та щире спілкування з шанувальниками. Гурт відвідає більше 30 міст України і, крім нових пісень, прихильники зможуть почути улюблені треки з минулих альбомів.

Тарас Тополя: «Попередній тур «Антитіл» пройшов здебільшого аншлаговими концертами по всій країні, ми завітали у тридцять міст і містечок. Тур 2017, на підтримку нового альбому «Сонце», буде ще потужнішим! Його географія охопить і прифронтові міста, такі як Сєверодонецьк, Покровське, Краматорськ, Маріуполь, і наш підхід до кожного концерту дуже відповідальний. Без перебільшення це буде наймасштабніший тур в історії групи.

Окрім відомих треків, дев’ять абсолютно нових пісень з альбому «Сонце» будуть вперше зіграні наживо. Важливо, що при такій широкій географії, ми всюди веземо якісне шоу – з відеоекранами, віджеїнгом, сучасним світлом і живим звуком! Це коштує великих зусиль, але ми хочемо донести до всіх куточків країни хороший звук і чесну лірику.

Ми любимо і поважаємо своїх прихильників, а вони нас віддано чекають і заслуговують на найкращі живі концерти у себе вдома. В тисячні концерт-холи, у драмтеатри і палаци спорту ми привеземо «Сонце»! І будемо разом, і буде тепло!»

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Тетяна Устинська: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Придбала квиток,  не можу дочекатися коли вже нарешті настане ця довгоочікувана дата. Обожнюю цю групу! Тарас Тополя ти найкращий!

Відповісти:

Тетяна Устинська,
Тетяна Устинська, 
Переглянути всі відповіді ()