Опір медіаманіпуляціям у місті Івано-Франківськ

Опір медіаманіпуляціям - фото
Дата події: 17 березня 2020
Місце проведення:
Початок: 18:30 год.
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Новини, реклама, соцмережі… Кожного дня ми переглядаємо щось з вищепереліченого, багато людей працюють, щоб надати нам свіжу інформацію чи продати певний продукт. Але як це працює? Чи можемо ми відрізнити відверті маніпуляції, зокрема в медіа?
Запрошуємо на реальних прикладах розібратися, як впливають і чому маніпуляції у новинах, рекламі, медіакомунікаціях на емоції та поведінку і про те, як опиратися їм, як почути той дзвіночок, який застереже нас від потрапляння в тенети гарно спланованої маркетингової чи інформаційної гри, яка нам не так вже й потрібна чи, навіть, шкідлива.
Проводить практикум Катерина Масляк - студентка Івано-Франківського національного медичного університету, навчалася в University of Winnipeg в Канаді, засновниця БО “Просвіта душі і серця”, волонтерка в медичних закладах, авторка програми “Сам собі людина” на Urban Space Radio, експертка з піклування за термінально-хворими людьми та авторка гри “Знайомці”.
Вхід на подію безкоштовний за попередньою реєстрацією

Також ви можете прийти з дітьми, за попередньою домовленістю організатори забезпечують дитячу кімнату з нянею.

Захід відбувається в рамках проекту, організованого ГО “Д.О.М.48.24” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Перегляди 15

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук