Весняний табір "Трюки від науки" у місті Івано-Франківськ

Весняний табір "Трюки від науки" - фото
Місце проведення:
Початок: 09:30 год.
Вартість: 1100 - 1250 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Весняні канікули близько, тож час задуматись, як організувати дитяче дозвілля.. Ми знаємо, чим зайняти Вашу дитину під час канікул! Запрошуємо до Робоклубу на крутий, незабутній та неймовірно цікавий весняний табір ”Трюки від науки” для дітей 8-11 років!

П‘ять захопливих днів, насичених пізнавальними заняттями, командними іграми та веселими майстер-класами з фізики і хімії!

Під час табору разом будемо робити квадратну мильну бульбашку!Спробуємо себе в ролі Попелюшки – розділимо змішані між собою перець та цукор!⚖️Та приголомшлива цікавинка! Кожен для свого дому зробить справжній вічний тераріум – маленький закритий світ, який буде радувати око протягом довгого часу! І головне – це будуть красиві рослини, які зовсім не потребують догляду!

І це тільки частина дослідів, які ми будемо робити протягом табору та, які, безсумніву, зацікавлять кожну дитину! А, щоб учасникам було ще веселіше, ми підготували круті командні ігри та різні активності!

Тривалість табору – 5 днів, 23.03 – 27.03, з 9:30 по 14:00 щодня.

Вартість п‘яти днів табору – 1250 грн. За умов реєстрації до 17 березня – 1100 грн. Вартість реєстрації на один день табору - 350 грн.

Реєстрація за посиланням або номерами.

Не гайте часу та обирайте для своєї дитини корисні й веселі весняні канікули у Робоклубі!
Перегляди 14

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук